COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Çerkezköy Kızılpınar Mahallesinde 2+1 74 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 74m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12224
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 74m2
Ada 440
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KIZILPINAR Mah. HACI YAKUP Cad. No: 55 / 5 ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ Bina Kodu: 6615945

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Hacı Yakup Caddesi üzerinde, asansörlü YENİ BİNADA, toplu taşıma hizmeti iyi, 2 oda salonu 74,00 m2, MODERN MİMARİ ARA KAT DAİRE 
Özellikler: 5 bağımsız bölüm mesken; katında ve bina girişinde sol ön planda yer almakta olup 
doğu cephelidir. Mesken projesine göre brüt 74 m2 kullanım alanlı olup 2 oda, salon, mutfak, banyo + wc, antre ve 1 balkon  hacimlerinden oluşur. Mesken içerisine girilemediği için iç özellikleri tespit edilememiştir. 

456,00 m2 alanlı 440 ada 11 nolu parsel üzerinde, ayrık nizam inşa edilmiş iş yeri + konut amaçlı inşa edilen bodrum, zemin, 6 normal ve çatı katlı toplam 21 bağımsız bölümden oluşan bina mevcuttur. Bina girişi zemin kattan ve güney yönünden giriş girişi. Mimari projesine göre binanın bodrum katında; sığınak, 20 ve 21 nolu iş yerleri, zemin katında 19 nolu iş yeri ve bina girişi, 1,2,3,4,5. Normal katların her birinde 3 er adet mesken, 6.katta; 2 mesken ve 6.kat + çatı katta 1 adet çatı piyes mesken olmak üzere toplam 21 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Dış cephe kaplaması dış cephe boya olan binanın çatı tipi ahşap çatı üzeri kiremittir. 
Ulaşım: Gayrimenkul Tekirdağ ili, Çerkezköy İlçesi, Kızılpınar Mahallesi, Hacı Yakup Caddesi, No:55 adresinde kain binanın 2.kat 5 nolu meskenidir. Bina Hacı Yakup Caddesi üzerinde yer almakta olup konum olarak; Osmanlı Caddesi’ne 60 metre,Çorlu­-Çerkezköy Karayoluna 260 metre,ilçe merkezine 3 km mesafededir. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Yakın çevresinde benzer nitelikte binalar, boş konut arsaları,Atatürk İlkokulu bulunmaktadır. 
Çorlu-Çerkezköy karayolu üzerinden gidiyor.
Not: 03.10.2012 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.