1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Tekirdağ Çerkezköy Hill City Sitesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 122m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16219
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 122m2
Ada 1620
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 17
Ruhsat Tarihi 24.02.2014
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B-5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

CUMHURİYET MAHALLESİ, AKAN SOKAK, HILL CITY SİTESİ, B BLOK, NO:3/1, DAİRE:5, ÇERKEZKÖY/TEKİRDAĞ

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Zemin katta yer alan 5 bb numaralı taşınmaz 122 m2 olup 3 oda, 1 salon, mutfak, banyo birimlerinden oluşmaktadır. Mutfakta tezgah lamine kaplı ahşaptır. Banyoda vitrifiye malzemesi olarak, klozet, dolaplı lavabosu mevcuttur.

8222.35 m2 alanlı 1620 ada 8 no.lu arsa üzerinde, A-B-C bloklardan ibaret Hill City adlı site yer almaktadır. Bu yapının çevre duvarları yapılmış, çocuk oyun alanı düzenlenmiş, peyzajı kısmen yapılmış, kısmende inşaat artıkları vardır. Binada hidrofor sistemi vardır. Binada 2 adet asansör mevcuttur. Asansörlerden 1 adedi çalışmakta, diğeri çalışmamakta olup bakıma muhtaçtır.

Ulaşım: Tekirdağ ili, Çerkezköy İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Akan Sokak, Hill City Sitesi, B Blok, No:3/1 adresinde kâin binanın zemin kat 5 No.lu dairesidir. Taşınmaz boştur. Bina konum olarak, Cengiz Topel caddesine 200 m, Tepe Emlak bölgesindeki çarşı merkezine 250 m, Kaymakamlığa 3,3 km, Belediye meydanına 3,7 km, Hastaneye 4,3 km mesafede bulunmaktadır. Yakın çevresinde benzer, birçok konut yapılmış ve yapılmaya devam etmektedir. Site bitişiğinde okul yapılmıştır. Orta ve yüksek gelir seviyesine hitap eden bölgededir. Toplu ve özel taşıma araçları ile her şekilde ulaşım kolaydır.

Not: 24.02.2014 tarih ve 336/8 no.lu yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.