COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Çerkezköy Fatih Mahallesi'nde 173 m2 Depolu İş Yeri

Bankadan 173m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16962
Metre Kare 173m2
Ada 913
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 37
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatih Mah.Barış Sok.No:12-14A Çerkezköy/Tekirdağ

Açıklama

Özellikleri: Taşınmaz 37 nolu bağımsız bölüm zemin+bodrum katında bulunan depolu iş yeridir. Taşınmazın mevcut alanı 173 m2 dir. Taşınmazın tadilata ihtiyacı vardır.

Ana gayrimenkul 913 adada bulunan 23 nolu 1440 m2 yüzölçümlü parselde, betonarme karkas tarzda, "ayrık" nizamda inşa edilmiş olan 9 yıllık yapıdır. Ana taşınmaz bodrum+zemin+5 normal+çatı piyes kattan oluşmaktadır. Jeolojik olarak 3. Derece Deprem Bölgesindekiler olup, binada gözlemsel olarak deprem hasarı tespit edilmemiştir. Topoğrafik açıdan arka parsel ile %0-2 eğimli bir arazi yapısındadır. Konu taşınmazın konumlu olduğu binanın girişi projesinde vaziyet planında belirtilmemiş olup vaziyet planı üzerine zemin kat planının oturtulması suretiyle A-a ve B-b kesitlerine göre tespit edilmiş olup mahallinde doğru konumdan verildiği tespit edilmiştir. Buna göre bina girişi zemin kattan, Barış Sokaktan bakıldığı zaman binanın sağ tarafından doğu cepheden olup bina giriş kapısı çelik kapıdır. Takbis portalındaki onaylı kat irtifakına esas mimari projesine göre: bodrum katında 37 b.b. nolu iş yerine alt depo ile ortak alan sığınak ve kapıcı dairesi, zemin katında 37b.b. nolu iş yeri ile 1,2,3,4,5,6 b.b nolu meskenler ve 5 normal katın her birinde 6 şar adet mesken olmak üzere toplamda 37 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 5. normal kattaki daireler çatı piyes bağlantılıdır. Binanın dış cephesi mantolama izolasyonlu olup dış cephe boyalıdır. Bina giriş zemini ve merdivenler, mermer, bina içi ortak alan duvarları plastik boyalı olup küpeşteler paslanmaz alüminyumdandır. Binada asansör ve bina içi doğalgaz Binanın bahçe duvarları ve çevre düzenlemesi mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Çerkezköy Belediye Binası hizasından Devlet Hastanesi istikametince Malkoçoğlu Caddesi üzerinde ilerlenir. Devlet Hastanesini geçtikten sonra sağa Eray Sokağa girilir. Eray Sokak üzerinde yaklaşık 150m sonra 2. sağa Barış Sokak'a girilir. Söz konusu taşınmaz barış Sokak üzerinde yaklaşık 100m sonra sağdaki binada konumlanmıştır. Taşınmaza Malkoçoğlu Caddesi'nden ve Eray Sokak'tan geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede ana arter konumundaki Malkoçoğlu Caddesi üzerinden toplu taşıma araçları, fabrika servis araçları geçmektedir. Çevresinde ayrık nizamda betonarme karkas tarzda inşa edilmiş 5-6 katlı binalar yer almaktadır. Çerkezköy Belediyesinde yaklaşık 600m, aynı sokakta yer alan SGK binasına 70m, Devlet Hastanesine 250m, Adliye Sarayına 200m, Diş Protez veTedavi Merkezine 300m mesafededir.

Çevre yapılaşması zemin katları daha çok iş yeri/ticari kullanımlı, normal katları konut kullanımlı binalar şeklindedir. Daire talebenin fazla olduğu bir mevkidedir. Bölge üst-orta düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Bölge gelişmekte olan bir bölge olmasına ve yeni inşaatların çok olmasına rağmen doluluk oranı yüksektir. Taşınmazın bulunduğu mevkide alt yapı ve üstyapı hizmetlerinden istifade tamdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.