COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Çerkezköy Fatih Mahallesinde 162m2 Depolu Dükkan

Bankadan 162m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13060
Metre Kare 162m2
Ada 763
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 9
Bağımsız Bölüm 9
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Tekirdağ Çerkezköy Fatih Mahallesi Varan Sokak No:5A

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul bodrum, zemin ve normal 3 kattan oluşmaktadır. Bodrum katında işyerine ait depo ile birlikte toplam 9 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina içerisinde asansör bulunmaktadır. Binaya giriş zemin kat Kuzey cephesinden sağlanır. 
Taşınmaz, binanın bodrum 146m2, zemin katta 16m2 olmak üzere brüt 162 m2 alanlıdır. Taşınmaz zemin katta yer alan mesken ile birleştirilerek iş kafeterya olarak kullanılmaktadır. 
Ulaşım: Çorlu ilçesi yönünden Çerkezköy ilçesine giriş yapıldıktan sonra Atatürk viyadüğü üzerinden geçilerek ilk kavşağa giriş yapılır ve sağa dönülür, 70m ilerlendiğinde taşınmaz sol tarafta kalır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Gayrimenkul konum olarak Çerkezköy Devlet Hastanesine yaklaşık 80m mesafededir.