COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Çerkezköy Fatih Mahallesinde 111 m2 Dükkan

Bankadan 111m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12062
Metre Kare 111m2
Ada 358
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 13,14
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatih Mah. Sedef Sok. No: 33-35 A K:Zemin D:14 Çerkezköy/Tekirdağ

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Tekirdağ İli, Çerkezköy İlçesi, Fatih Mahallesi, Sedef Sokak üzerindeki 33-35A-B kapı numaralı yerde konumlu binanın zemin katında yer alan 13 ve14 bağımsız bölüm nolu dükkandır. Taşınmazın konumlandığı bina Sedef Sokak ile Yüce Sokak cephelidir. Taşınmaza ulaşım imkanları iyidir. 
Özellikler: Taşınmaz 13 nolu dükkan binanın zemin katında, bina girişine göre arka cephede kuzeydoğu cepheli olup Sedef Sokağa cepheli işyeridir. Taşınmaz brüt 56 m2 alandan oluşmaktadır. Taşınmazın zemini seramik kaplı, duvarları saten boyalı tavanı ise spot aydınlatmalı asma tavandır. Dükkanın vitrin doğraması alüminyumdan mamuldür. Taşınmazın Sedef Sokağa yaklaşık 4 m cephesi ve yaklaşık 10 m derinliği bulunmaktadır. 
Taşınmaz 14 nolu dükkan binanın zemin katında, bina girişine göre sol arka cephede Sedef Sokağa göre sağdan ikinci sırada konumlu iş yeridir. Taşınmaz brüt 55 m2 alandan oluşmaktadır. Taşınmaz katta yer alan 13-14-15-16-17 nolu bağımsız bölümleri ayıran bölücü duvarların inşa edilmemesi nedeniyle birlikte kullanıma uygun oldukları tespit edilmiştir. Taşınmazın zemini seramik kaplı, duvarları saten boyalı tavanı ise spot aydınlatmalı asma tavandır. Dükkanın vitrin doğraması alüminyumdan mamuldür. Taşınmazın Sedef Sokağa yaklaşık 3 m cephesi ve yaklaşık 10 m derinliği bulunmaktadır. 
Taşınmazın yer aldığı ana bina 358 ada 632 m2 yüz ölçümlü 15 nolu parsel üzerinde, zemin, 3 normal kat olmak üzere toplam 5 katlıdır. Binanın bodrum katında sığınak-işyerine ait depo-enerji odası, zemin katta 1 adet depolu işyeri- 4 adet işyeri-bina girişi, normal katlarda ise her katta dörder adet mesken bulunmaktadır. Binada toplam 17 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi zemin kat seviyesindedir. Bina girişi batı cephede yer almaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyalıdır. 
Not: Yalnızca 13 ve 14 nolu bağımsız bölümlere ait 2 adet tapu satılıktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.