COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Çerkezköy Cumhuriyet Mahallesinde 56m2 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 56m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15095
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 56m2
Ada 1620
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 11
Ruhsat Tarihi 24/02/2014
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm C Blok 19

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tekirdağ İli, Çerkezköy İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Akan Sokak, No:3/2, Tepe Emlak HillCity Sitesi, C Blok, Kat:1, D:19

Uzman Görüşü

Atatürk Viyadüğünden İstanbul yoluna girişte 3.km de, orta ve üst gelir grubuna hitap eden nezih bölgede, 3 bloklu lüks site içerisinde, 56.00 m2 ara kat daire;  yeni binada yer alması, Güneybatı cepheli olması ve gelişen bölgede yer alması avanjlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 8222,35 m2 arsa üzerine, 4/C yapı sınıfı grubunda A,B ve C Blok olmak üzere 3 blok bulunmaktadır. C blok; 2 Bodrum+Zemin+11 Normal Kat ve çatı katı olmak üzere 15 kat olarak inşa edilmiş betonarme yapı strüktüründeki binadır. Taşınmaz C Blok: 2. Bodrum katında 1,2,7,8, ve 9 no'lu işyerlerine ait depolar, sığınak, su deposu, kazan dairesi, 1. Bodrum katında 1,2,3,4,5,6,7,8 ve 9 no'lu işyerlerine ait depolar, zemin katında 9 adet işyeri ve 2 adet bina girişi, diğer normal katların her birinde 14'er adet mesken olmak üzere, toplam 154 mesken, ana yapıda ise toplam 163 bağımsız bölüm bulunmaktadır. C Blok bina girişi site içerisinden kuzey yönünden ön cephe ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Dış cephesi akrilik bazlı dış mekan plastik boya ile boyalı olup ayrıca ısı yalıtım maksatlı mantolama tatbik edilmiştir. Ana giriş kapısı aluminyum profil malzemeden imal edilmiştir. Binada asansör bulunmaktadır. Site içerisinde güvenlik, çoçuk parkı ve yeşil alanlar bulunmaktadır.

Taşınmaz C Blok isimli ana taşınmazın 1.normal katında, zemin kat kuzey cepheden sağlanan bina girişine göre arka bölümde, güney cephede yer alan 19 bağuımsız bölüm nolu meskendir. Taşınmaz brüt yaklaşık 56m2 kullanım alanlı olup, salon, mutfak nişi, 1 oda, banyo ve 1 balkon hacimlerindne oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Çerkezköy Merkezde yer alan 75.yıl okulu önünde yer alan kavşaktan güney yönünde Atatürk viyadüğü üzerinde yaklaşık 2,7 km devam edilerek sağa Cengiz Topel Caddesi'ne dönülerek yaklaşık 600 metre devam edilerek solda değerleme konusu taşınmazında yer aldığı Deliormanlı Sitesine ulaşım sağlanır.

Not: 24/02/2014 tarihli  Ruhsatı mevcuttur.

      

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.