0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ 2 Ergene OSB Çorlu'da E 5 Üzerinde 86 Dönüm Sanayi Arsası

Sahibinden 86514m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
18244
Metre Kare:
86514m2
Ada:
148
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
TAKS:
-
Emsal:
0.80

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

2 Ergene O.S.B Corlu E 5 Üzeri Ergene Çorlu Tekirdağ 148 Ada 5 Parsel

Açıklama

İSTANBUL EDİRNE YOLUNA 200 METRE CEPHELİ OSB'DE  TESİS YAPIMINA UYGUN TİCARİ İMARLI ARSA 

Özellikler: İstanbul Edirne Yoluna Cepheli E5 üzerinde yer alan 86.514,02 m2 yüzölçümlü ARSA vasıflı taşınmazdır. 1/1000 Ölçekli ERGENE-2 ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İLAVE VE REVİZYON UYGULAMA İMAR PLANI'NDA yer almaktadır.  Emsal:0,80 Hmax: serbest yapılaşma koşullarına sahiptir. Her türlü imalata uygun ( duman ve sıvı atık) sanayi arsası. Sıvı atıklarda atığın özelliğine göre arıtma tesisi yapılacaktır. Çorlu E-5 yoluna 200 metre cephesi vardır.

Not: Organize Sanayi Bölgeleri Uygulama İmar Yönetmeliğine tabidir, uygulama plan notlarına uygun olarak yapılır. Güncel imar durumu ve yapılaşma şartlarını ilgili OSB Müdürlüğünden öğrenebilirsiniz.  Taşınmaz tapuda Tekirdağ Çorlu Kırkgöz Mahallesi 135 Ada 3 Parsel iken, uygulama görmüş, Tekirdağ Ergene Kırkgöz Mahallesi 148 Ada 5 Parsel olarak değişmiştir. Pazarlık payı vardır. Şirket devri mümkündür.

 


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.