Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ 2 Ergene OSB Çorlu'da E-5 Üzerinde 86 Dönüm Sanayi Arsası

Sahibinden 86514m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
18244
Metre Kare:
86514m2
Ada:
148
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
TAKS:
-
Emsal:
0.70

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

2 Ergene O.S.B Corlu E 5 Üzeri Ergene Çorlu Tekirdağ 148 Ada 5 Parsel

Açıklama

İSTANBUL EDİRNE YOLUNA 200 METRE CEPHELİ OSB'DE TESİS YAPIMINA UYGUN SANAYİ İMARLI ARSA 

Özellikler: İstanbul Edirne Yoluna Cepheli E5 üzerinde yer alan 86.514,02 m2 yüzölçümlü ARSA vasıflı taşınmazdır. 1/1000 Ölçekli ERGENE-2 ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İLAVE VE REVİZYON UYGULAMA İMAR PLANI'NDA yer almaktadır. Her türlü imalata uygun ( duman ve sıvı atık) sanayi arsası. Sıvı atıklarda atığın özelliğine göre arıtma tesisi yapılacaktır. Çorlu E-5 yoluna 200 metre cephesi vardır.

YAPILAŞMA ŞARTLARI

  • Emsal:0,70
  • Hmax: Serbest 
  • Ön Çekme Mesafesi: 30.00 mt.
  • Arka Çekme Mesafesi: 25.00 mt.
  • Yan Çekme Mesafesi: 15.00 mt.

Not: Organize Sanayi Bölgeleri Uygulama İmar Yönetmeliğine tabidir, uygulama plan notlarına uygun olarak yapılır. Güncel imar durumu ve yapılaşma şartlarını ilgili OSB Müdürlüğünden öğrenebilirsiniz.  Taşınmaz tapuda Tekirdağ Çorlu Kırkgöz Mahallesi 135 Ada 3 Parsel iken, uygulama görmüş, Tekirdağ Ergene Kırkgöz Mahallesi 148 Ada 5 Parsel olarak değişmiştir. Pazarlık payı vardır. Şirket devri mümkündür.

 Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.