COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sivas Çarşı Mahallesi Akhan İş Merkezinde 22 m2 Ofis

Bankadan 22m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12366
Metre Kare 22m2
Ada 513
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 29
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 06/11/1991
Ruhsat Tarihi 07/05/1966
Bağımsız Bölüm 28
Bulunduğu Kat 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Sularbaşı Mahallesi, Belediye Sokak, Akhan İş Merkezi Sitesi No:2/402, Merkez/Sivas

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Ticaretin yoğun olarak yaşandığı çarşı içinde, reklam için çok uygun konuma sahip, Sivas Valiliği, Sivas Belediyesi, Paşa Camii, Taşhan Çarşısı, 15 Temmuz Şehitler Meydanı, Buruciye ve Çifte Minareli Medreselere komşu, ANA CADDE ÜZERİ 22 m² OFİS FIRSATI

Özellikler: Büro nitelikli taşınmaz ana yapının zemin katında, Belediye Sokak cephe hattına göre arka, bina girişine göre sağ arka cephede konumlu olup, güneydoğu cephe büro niteliğindedir. Onaylı mimari projesine göre 1 ofis hacminden oluşmakta olup, brüt 22 m² kullanım alanına sahiptir.
Akhan İş Merkezi Sitesi 119,28 m2 alanlı parsel üzerinde inşa edilen 1 adet bloktan oluşmaktadır. Değerlemeye konu olan taşınmazın bulunduğu bina IIIB yapı sınıfında, bitişik nizamda, 2 bodrum + ze­min + 5 normal kat + 1 teras kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Binanın tüm cepheleri akrilik esaslı boyadır. Girişi Belediye Sokak cephe hattına göre zemin kat sağ­dan (batı) cepheden sağlanmaktadır. Binanın 1 adet asansörü bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı yoktur, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda beton kaplama, merdiven korkulukları ise demir doğramadır.
Ulaşım: Sivas Cumhuriyet Meydanı ile bölgenin ana arterlerinden olan Atatürk Caddesi'nin kesiştiği noktadan Atatürk Caddesi yönünde ilerlerken ilk sola Belediye Sokağa dönülerek sağlanmaktadır. Taşınmaz Belediye Sokak üzerinde Doğu cephe doğrultusunda sağ kolda yer almaktadır. Yakın çevresi Ticaret-­Turizm-­Konut kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölgede yapılaşma 6­-7 katlı apartman, iş merkezi, otel tipi yapılardan oluşmaktadır. Bölgede Sivas Valiliği, Sivas Belediyesi, Paşa Camii, Taşhan Çarşısı, 15 Temmuz Şehitler Meydanı, Buruciye ve Çifte Minareli Medreseler gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.
Not: 06/11/1991 tarihli yapı kullanma izin belgesi(iskan) mevcuttur.