Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sivas Merkez Gültepe Mahallesi'nde Hastane Ve Arsası

Bankadan 7685m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22594
Metre Kare:
7685m2
Ada:
3084
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
9
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
İskan Tarihi:
02/05/2017
Ruhsat Tarihi:
20/10/2014
Kullanım Durumu:
Boş

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Gültepe Mahallesi, Kayra Sokak, No:6

Açıklama

Özellikler: Sivas İli, Merkez İlçesi, Gültepe Mahallesi (Tapuda Kadıburhanettin Mahallesi), Kayra Sokak, No: 6 posta adresinde bulunmaktadır. Ana gayrimenkul, 3084 Ada 3 parsel sayılı 2.110,44 m² yüzölçümüne sahip 7 Katlı Betonarme Hastane Ve Arsası vasıflı taşınmaz topografik olarak az eğimli bir arazi yapısına sahip olup geometrik olarak ise yamuk bir formdadır. Parselin 537.sokağa yaklaşık 52 m cephesi bulunmaktadır. Parselin çevre sınırları çevrili değildir. Elektrik ve Su şebeke hatları mevcuttur. Yerinde yapılan incelemelerde parsel üzerinde 7 katlı betonarme özel hastane binası bulunmaktadır. **Mahallinde yapılan incelemelere göre parsel üzerinde özel hastane binası yer almaktadır. Hastane 2017 yılında faaliyete başlamış, yaklaşık 3 yıl sonra hastane faaliyetine son vermiştir. Taşınmaz; bodrum + zemin + 6 normal kat +çatı kat olmak üzere toplam 9 kattan oluşmaktadır. Taşınmaz projesine göre bodrum kat alanı 1227 m², zemin kat alanı 890 m², 1, 2, 3, 4, ve 5.normal katların her biri 897 m², 6. Kat alanı 470 m² olup yasal kullanım alanı toplam 7072 m² dir. Taşınmazın projesine göre bodrum katında; Yangın deposu, su deposu, oksijen vakum odası, sığınak, pano odası, atık odası, morg, mekanik odası, duş ve wc ler ile otopark alanları, zemin katında; Hastane girişi, ambulans girişi, hasta hakları odası, kan alma üniteleri, dinlenme odaları, koridor, röntgen ve acil müdahale odaları gözlem odaları, kumanda odası, santral odası, wc ler, ultrason ve tomagrafi odası, 1. Kat; bekleme salonu, 12 adet poliklinik odası, 7 adet rezerv odası, kadın doğum polikliniği, kayıt alanları ve wc ler, koridor ve rehabilitasyon odası, 2. katta; 24 adet hasta yatak odası, depo alanı, hemşire dinlenme alanları, eczane odası, koridor ve wc ler, 3. Katta; 24 adet hasta yatak odası, mescit alanları, koridor ve hemşire dinlenme alanları, 4. Katta; 14 adet rezerv odası, 8 adet hasta odası, arşiv odası, depo alanı, koridor ve hemşire dinlenme odası, 5. Katta; Ameliyathane odaları, doğum odaları, koridor ve personel odaları, 6. Katta; yoğun bakım odaları, rezerv odaları, makine odaları, depo alanı ve kreş alanı bulunmaktadır. Binada 2 adet asansör bulunmaktadır. Taşınmaz projesinde toplam 7072m² yasal kullanım alanıdır. Yerinde yapılan incelemelerde ise taşınmaz projesinden farklı olarak; 6. katta yaklaşık 513 m², çatı katında ise yaklaşık 100 m² büyüme olduğu tespit edilmiştir. Böylece taşınmaz toplam 7685m² mevcut kullanım alanına ulaşmıştır. 

Taşınmaz onaylı mimari projesine göre toplam 7072 m2 yasal kapalı kullanım alanına sahip olup mevcutta proje dışı yapılan 6.kattaki 513 m2 büyüme ve çatı kattaki 100 m2 lik büyüme sonrası mevcut kapalı alan toplam 7685 m2 ye yükselmiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.