1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sivas Merkez Ahmet Turangazi Mahallesi'nde 2+1 85 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 85m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16221
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 85m2
Ada 5320
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 9
İskan Tarihi 04.09.2018
Ruhsat Tarihi 21.10.2016
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm B-14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

AHMET TURANGAZİ MAHALLESİ SEHERYELİ CADDESİ B BLOK NO:30/7/14 MERKEZ/SİVAS

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: B blokta yer alan 14 bb numaralı taşınmaz 85 m2 olup 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo, 1 balkon birimlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul arsa ve üzerindeki 11 Bloklu (A-B-C-D-E-F-G-H-I-J-TİCARET) betonarme binalardan oluşmaktadır. Taşınmazın içinde yer aldığı B Blok parselin kuzey diliminde batı-doğu aksında 2.sırada yer almakta olup Bodrum+zemin+9 normal katlıdır. Bina girişi güneybatı cepheden site içerisinden zemin kattan sağlanmaktadır.

Ulaşım: Ahmet Turangazi Mahallesi Seheryeli Caddesi B Blok No:30/7/14 Merkez/Sivas adresindedir. Adresin açık tarifi ise; Ahmet Turangazi Mahallesi ulaşım arterlerinden olan olan 80.Yıl Bulvarı ile kuzeydoğu istikametinde ilerlenirken Sivas E tipi kapalı cezaevine gelmeden sola stabilize yola dönülür ~50 mt ilerledikten sonra sağ kolda yer alan taşınmazlara ulaşılmaktadır. Ulaşım krokisi raporda verilmiştir. Yakın çevresinde; Sivas E tipi cezaevi, Ahmet Yesevi İ.Ö.O, boş arsalar ve çok sayıda mesken vardır. Teknik alt yapı ve belediye hizmetleri yörede tamdır.

Not: 21.10.2016 tarih ve 474 sayılı yapı ruhsatı ve 04.09.2018 tarih ve 300 sayılı iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.