COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şişli Osmanbey'de Dr. Faruk Süer İş Merkezinde Asma Katlı Dükkan

Bankadan 6m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13550
Metre Kare 6m2
Ada 940
Parsel 90
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 19
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 5
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İstanbul İli, Şişli İlçesi, Meşrutiyet Mahallesi içerisinde Matbaacı Osmanbey Sokak Dr. Faruk Süer İş Merkezi, BB No: 5

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 5 bağımsız bölüm numaralı çay ocağı nitelikli mülk asma katta, bina giriş kapısı yönünden bakıldığında ortada konumlu olup tek hacimli ve 6 m2 brüt alanlıdır. İçerisine girilememiş, iç özellikleri görülememiştir.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul; 227 m2 arsa üzerine bitişik nizamda inşa edilmiş betonarme binadır. Ana gayrimenkul Şişli Tapu Müdürlüğü arşivinde incelenen 04.05.1993 tarih, 93/1596 sayılı 90/3373 ve 92/144 sayılı mimari projelerin sureti olan kat irtifakına esas mimari projesine göre 2 bodrum + zemin + asma kat + 4 normal kat olmak üzere toplam 8 katlıdır. Binanın 2. Bodrum katında kalorifer dairesi ve 1.bodrum katta yer alan bürolara ait depolar, 1.bodrum katta 2 adet depolu büro, zemin katta 2 adet asma katlı dükkan, asma katta zemin kattaki dükkanlara ait piyesler ile 1 adet çay ocağı, normal katlarda 2 şer adet büro olmak üzere toplamda 13 adet bağımsız bölüm kayıtlıdır. Bina giriş kapısı projesine göre ve mevcutta Matbaacı Osmanbey Sokak üzerinden zemin kat seviyesinden verilmiş olup demir doğramadan mamuldür. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Projesine göre ana gayrimenkulde 1 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, İstanbul İli, Şişli İlçesi, Meşrutiyet Mahallesi içerisinde Matbaacı Osmanbey Sokak üzerinde konumlu 25 kapı numaralı binada yer almaktadır. Taşınmaza Halaskargazi Caddesi üzerinde Şişli merkez istikametinde ilerlerken Osmanbey Metro İstasyonu mevkiinde sağdan Ebe Kızı Sokağa girilir ve yaklaşık 100m ileriden sağa Matbaacı Osmanbey Sokağa dönülerek taşınmaza erişim sağlanır. Taşınmaz, bölgenin ana arterlerinden olan Halaskargazi Caddesine 200 metre, ticari potansiyeli oldukça yüksek olan Şair Nigar Sokağa 75m ve diğer şehrin önemli ticari ve ulaşım yollarına yakın konumda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle ticari amaçlı ve zemin üstü 4-6 normal kat olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölgenin teknik donatı alanları (yol, su, elektrik, çevre düzenlemesi, park, yeşillendirme v.b. gibi) ve sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. (hastane, okul, sağlık ocağı, kamu daireleri, ulaşım seçenekleri v.b. gibi). Yakın çevresinde Galatasaray İlkokulu, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Saint Michel Fransız Lisesi, Harbiye Askeri Müzesi ve Kongre Merkezi bulunmaktadır.

Not: 03.12.1991 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.