0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şırnak Cizre Nur Mahallesi'nde 2+1 82 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 82m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15301
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
82m2
Ada:
345
Parsel:
28
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
13
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
21/04/2008
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

NUR Mah. İDİL Bul. No: 62 / 3 MERKEZ-MERKEZ / CİZRE / ŞIRNAK

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkulün 2. normal katında yer alan güneybatı yönlerine cepheli 6 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 82 m2 alana sahip olup 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 kiler, 1 antre, 1 banyo, 1 koridor, 1 wc lavabo ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Dairenin girişinde çelik doğrama kapı bulunmaktadır. Pencereler pvc mamül olup balkon korkulukları demir doğramadır.

Binanın giriş holü zemini, merdivenleri ve kat holleri zeminleri mermer plak kaplı olup duvarlarının kalan bölümleri plastik boya ile boyalıdır. Binada asansör bulunmamaktadır. 

Not: 21.04.2008 tarih ve 2008/44 sayılı yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır. '2. Derece Askeri yasak bölgesinde yer almaktadır,' şerhi vardır ve yabancılar bu taşınmazın mal edinemez.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.