Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sincan Pınarbaşı Mahallesi'nde Okul Bölgesinde Muhteşem Konumda Dükkan

Sahibinden 42m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19337
Metre Kare:
42m2
Ada:
4275
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
13
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Kullanım Durumu:
Boş
Fiziksel Durum:
İyi
Bağımsız Bölüm:
8
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Ankara ili, Sincan ilçesi, Pınarbaşı Mahallesi, 124. Sokak, NO:7(9)

Açıklama

ANKARA SİNCAN PINARBAŞI MAHALLE'SİNDE OKUL BÖLGESİNDE MUHTEŞEM KONUMDA 42 M2 DÜKKAN

Özellikler: Taşınmaz Ankara ili, Sincan İlçesi, Pınarbaşı Mahallesi'nde yer almaktadır. Tapuda niteliği 'dükkan'dır. Taşınmaz 4 katlı bir binanın zemin katı ve kat mülkiyetlidir. 124. ve 130.sokağın kesişim noktasındadır. Dolayısı ile 2 sokaktan da gelindiğinde köşe konumdadır. 124.sokağa 5,20 metre cephelidir. Toplam brüt 42 m² 'dir. İçerisinde WC bulunmaktadır. Okulların olduğu ve yoğun konutların olduğu cadde üzerindedir. Taşınmazın yakın çevresinde Ali Semerkandi İmam Hatip ortaokulu ve Yunus Emre Anadolu İmam Hatip lisesi bulunmaktadır. Hareketli bir bölgededir. Dükkanda ısıtma olarak kullanılan bir ekipman yoktur. Dükkan boştur.

Ulaşım: Ankara ili, Sincan ilçesi, Pınarbaşı Mahallesi, 124. Sokak, NO:7(9) posta adresindedir. Taşınmazın bulunduğu bölgede mevcut yapıların hemen hemen hepsi yenidir. Bölgenin teknik altyapısı ve kamu hizmetlerinden istifadesi kısmen tamdır. Ulaşım otobüs, dolmuş gibi toplu tasım araçlarıyla sağlanmaktadır.Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Dış Özellikler

Site İçerisinde
Bahçeli
Yük Asansörlü
Asansörlü
Güvenlikli
Su Arıtmalı
Elektrik Altyapılı
Yeni Binada
Açık Otoparklı
Kapalı Otoparklı
Hidrofor
Spor Alanı
Yangın Merdiveni
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Bakımlı Binada
Isı Yalıtımı
Apartman Görevlisi
Müstakil Havuzlu
Güneş Enerjisi
Jeneratörlü
Engelliye Uygun
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.