0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sincan Pınarbaşı Mahallesi'nde Köşe Konumlu Dükkan

Sahibinden 30m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19036
Metre Kare:
30m2
Ada:
4275
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı:
14
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Kullanım Durumu:
Boş
Bağımsız Bölüm:
9
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ankara ili, Sincan ilçesi, Pınarbaşı Mahallesi, 124. Sokak, NO:7(9)

Açıklama

KÖŞE KONUMLU 30 M2 DÜKKAN 

Özellikler: Dükkan 4 katlı bir binanın zemin katı ve kat mülkiyetlidir. Dükkan 124.sokağa 3 metre 130 sokağa 5.75 metre cephelidir.

Toplam 30 m² Dükkan içinde mutfak ve WC bulunmaktadır.
Dükkan okulların olduğu ve yoğun konutların olduğu cadde üzerinde olduğundan hareketli bir bölgededir. Dükkanda ısıtma olarak kullanılan bir ekipman yoktur. Ancak doğalgaz tesisatı çekilidir. Dükkan boştur ve mülk sahibi kiraya vermeyi düşünmemektedir. Dükkan 2 caddenin birleşim noktasında tam köşede kalmaktadır. Dükkan üzerinde mülk sahibi tarafından kredi çekildiği için ipotek bulunmaktadır. Mülkün satışı gerçekleşeceği zaman mülk sahibi tarafından taşınmazın üzerindeki ipotek kaldırılacaktır.  

Ulaşım: Ankara ili, Sincan ilçesi, Pınarbaşı Mahallesi, 124. Sokak, NO:7(9) posta adresindedir. Açık tarif olarak taşınmazın bulunduğu bölge Ankara 1,Sincan ilçesi, Pınarbaşı Mahallesi sınırları içerisinde, Sincan ilçe merkezinin güneybatısında kalmaktadır. Pınarbaşı Mahallesi'nin ana arterlerinden olan Zafer içyer Caddesi üzerinde güney yönünde, 130.sokağa girildikten sonra yaklaşık 100 metre ileride konu taşınmazın bulunduğu bina sol tarafta, 124.Sokak'ın kesiştiği köşe başındadır. kalmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede mevcut yapıların hemen hemen hepsi yenidir. Bölge daha çok düşük ve düşük-orta gelir seviyesine sahip kesim tarafından tercih edilmektedir. Bölgenin teknik altyapısı ve kamu hizmetlerinden istifadesi kısmen tamdır. 

Ulaşım otobüs, dolmuş gibi toplu tasım araçlarıyla sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Ali Semerkant  İmam Hatip ortaokulu ve Yunus Emre Anadolu İmam Hatip lisesi bulunmaktadır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.