0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Silivri Beyciler'de Hisseli Yatırım Arazisi

Sahibinden 2090m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19180
Metre Kare:
2090m2
Ada:
199
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
11/24

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beyciler Mah. 199 ada 8 parsel

Açıklama

Özellikler: İstanbul Silivri Beyciler Köyü 199 ada 8 parsel konumlu "Kerpiç Ev Ahır Samanlık ve Arsası" tapu vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın toplam yüzölçümü 4561,95 m2dir; 11/24 oranındaki hissesi satılık olup; hisseye düşen alan 2090,89 m2'dir.

Not: Taşınmazın yer aldığı eski 0 ada 409 parsel uygulama görmüş olup, yeni 199 ada 8 parsel olmuştur. Satılık hisse üzerinde yapı mevcut değildir. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.