1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Siirt Merkez Yenimahalle Mahallesinde 2 Adet Dükkan ve Deposu

Bankadan 203m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15319
Metre Kare 203m2
Ada 395
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 02/06/2009
Ruhsat Tarihi 30/06/2008
Bağımsız Bölüm B 15,16,17
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenimahalle, 1522. Sokak, Engin Apartmanı, B Blok, No.4A B.B. 15,16,17

Açıklama

Özellikler: Zemin katta bulunan 15 nolu bağımsız bölüm numaralı dükkan B Blok girişine göre sağda konumlu olup onaylı mimari projesine göre Brüt 50 m² kullanım alanına sahiptir. Zemin katta bulunan 16 nolu bağımsız bölüm numaralı dükkan B Blok girişine göre sağda konumlu olup onaylı mimari projesine göre Brüt 50 m² kullanım alanına sahiptir. Bodrum katta bulunan 17 nolu bağımsız bölüm numaralı depo onaylı mimari projesine göre Brüt 97 m² kullanım alanına sahiptir. Ancak mahallinde yapılan incelemelerde 15,16, ve 17 nolu b.b birleştirilerek kullanıldığı görülmüş olup 15 nolu bb kullanım alanından yaklaşık 5 m² B Blok girişine eklendiği, zemin katta bulunan 14 bb nolu dükkanın kullanım alanından yaklaşık 22 m² 15 nolu bb kullanım alanına dahil edildiği ve 15 nolu bb kullanım alanından alınmak suretiyle 17 nolu b.b müstakil girişin yapıldığı, B aksında 2 adet ek kolonun yapıldığı tespit edilmiştir. Bodrum katta bulunan 17 nolu b.b ise ısı merkezi kullanım alanından yaklaşık 17 m² alınarak 17 nolu bb kullanım alanına dahil edildiği, 17 nolu b.b kullanım alanından ise yaklaşık 30 m² sığınak hacmine eklendiği tespit edilmiş olup söz konusu taşınmazların mahallinde (mevcut) kullanım alanlarının 15 nolu b.b yaklaşık 60 m², 16 nolu b.b yaklaşık 63 m² ve 17 nolu b.b yaklaşık 80 m² olduğu tespit edilmiştir. Söz konusu taşınmazların iç mekan özellikleri aynı olup; Zeminler seramik kaplama olup duvarlar plastik boyalıdır. Tavanlar ise tavan boyalıdır. Dış camekan alüminyum kasadan imal edilmiştir. 14 nolu b.b kullanım alanından alınan bölümün ise wc-lavabo hacmi olarak kullanıldığı görülmüştür.

Binanın giriş kapısı demir doğramadan imal edilmiştir. Bina içi zeminler mermer kaplama olup duvarlar 1,50 metreye kadar mermer kaplama geriye kalan duvar kısımları ise plastik boyalıdır. Binada 2 adet asansör bulunmaktadır. Merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binanın cephesi dış cephe kaplama ve dış cephe boyalıdır.

Ulaşım: :Söz konusu taşınmazlar; Siirt İli, Yenimahalle, 1522. Sokak, Engin Apartmanı, No:4A posta adresinde yer alan 2 adet dükkan ve 1 adet depo vasıflı taşınmazlardır. Söz konusu taşınmazlara ulaşım; Cumhuriyet meydanından hareket eden şehir içi otobüslerin güzergahı olan M.Nebil Oktay Caddesinde inilip 1522. Sokağa doğru yaklaşık 50 metre yürümek suretiyle kolaylıkla ulaşılır. Ayrıca taşınmaz bir çok sosyal donatı alanına yürüme mesafesindedir.

Not:  02.06.2009 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi (iskan) bulunmaktadır.  30.06.2008 tarih, 62 No.lu, Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. 3 ayrı tapulu 3 dükkan birlikte satılmaktadır. Tüm taşınmazlar üzerinde; - 3402 Sayılı Kanunun 22. maddesinin 2. fıkrasının (a) bendi uygulamasına tabidir. şerhi vardır, kadastro çalışması yapılacak olup, halihazırdaki yapıyı etkilemez.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.