COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Siirt Merkez Yeni Mahalle'de 161m2 Depo

Bankadan 161m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14008
Metre Kare 161m2
Ada 394
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 14
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Siirt Merkez Yeni Mahalle Cemil Ertekin Caddesi No:53 Bodrum Kat Dükkan

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Bodrum katta 2 no'lu bağımsız bölüm, bina girişine göre sol ön ve yan kolda yer almakta; 161 m2 proje alanlı tek hacim depo niteliğindedir. Taşınmazın yer aldığı kot itibariyle dış cepheden görülebilmektedir. Yerinde  2 parçaya ayrılarak 2 adet depo gibi kullanıldığı gözlemlenmiştir. Söz konusu uygulamanın masraflı basit tadilatla geriye döndürülebilir, tek hacim olarak kullanılabilir.

Taşınmazın bulunduğu parsel üzerinde bitişik nizamlı tek blok inşa edilmiş olup bina bodrum, zemin-asma kat ve 5 normal katlıdır. Kat irtifakına esas projesine göre binada; bodrum katta sığınak, 3 adet b.b. nitelikli depo, zemin katta 3 adet asma katlı dükkan ve normal katların her birinde 3'er adet mesken olmak üzere toplam 21 bağımsız bölüm yer almaktadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Binanın dış cephesi cam mozaik kaplamadır. Bina girişi doğu cepheden ve zemin kat seviyesinden sağlanmakta; eğimli parsel yapısı nedeniyle, güney cephede bodrum kotu kısmen açık durumdadır. 

Bölgede ticari fonksiyonlu gelişmiş olup taşınmazın çevresinde 6-7 katlı dükkan, konut ve işyeri kullanımlı yapılar yer almaktadır. Sosyal donatılara da yakın olması bölgenin tercih edilme sebebini de arttırmaktadır. Çevrede; Bayındırlık İl Müdürlüğü, İş ve İşçi Bulma Kurumu, Yenimahalle Cami, Milli Eğitim Müdürlüğü Lojmanları, Adliye Lojmanları, Atatürk İlk Öğretim Okulu ve çeşitli dallarda hizmet veren iş ve iş yerleri mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaza Siirt`in çevre yolu olarak bilinen ve toplu taşıma araçlarının güzergahı olan Cengiz Topel Caddesinden kolaylıkla ulaşılır. Cengiz Topel caddesi üzerinden Siirt'in Hükumet Bulvarı, Hükumet Caddesi Yenimahalle, dolmuş ve otobüsler geçmektedir.

Not: 11.06.2006 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır.