1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Siirt Merkez Doğan Mahallesi'nde 542m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 542m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14010
Metre Kare 542m2
Ada 266
Parsel 248
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisse Oranı Tam
TAKS 0.35
Emsal 1.05

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Siirt Merkez Doğan Mahallesi

Uzman Görüşü

Taşınmazın yer aldığı parsel üzerinde yapılaşmaya engel bir durumun olmaması, belediye alt yapı olanaklarının bulunması ve ana yola yakın olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Siirt İli, Merkez İlçesi, Doğan Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 266 ada 248 parselde kayıtlı 542,28 m2 alanlı arsa vasıflı taşınmazdır. Üzerinde herhangi bir faaliyet ya da yapı bulunmamaktadır. Geometrik olarak asimetrik bir forma sahip olan arsa hafif eğimli ve engebesiz bir topografik yapıya sahiptir. Taşınmazın sınırlarını belirleyici olarak çevresinde duvar, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. Ana yola yaklaşık 200 metre mesafededir.

Taşınmazın yakın çevresinde 2-3 katlı müstakil yapılar ve imarlı boş arsalar bulunmaktadır. Şehir merkezine yürüme mesafesinde yer alan taşınmazın ulaşım ile ilgili problemi bulunmamaktadır.

Ulaşım: Siirt İli, Merkez İlçesi, Doğan Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 266 ada 248 parselde kayıtlı 542,28 m2 alanlı arsa vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için; Şeyh Musa Caddesinden 1210.Sokağa girilir yaklaşık 185 metre doğu yöne doğru ilerlenir ve kuzey yönde 248 parsele ulaşılır.

Not: Taşınmaz 1/1000 ölçekli imar planında Konut Alanında kalmaktadır. TAKS:0,35 EMSAL:1.05 Hmax:9.5'dur.İlgili planlara istinaden parselin 35 m2 yol terki bulunmakta olup terk işleminden sonra müstakil yapılaşmaya uygun duruma gelecektir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.