0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Siirt Kurtalan'da Yola Cepheli Konut İmarlı Arsa

Bankadan 960m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18864
Metre Kare:
960m2
Ada:
110
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.3
Emsal:
0.90

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yayıkdere Mahallesi 110 ada 9 Parsel Kurtalan/Siirt

Açıklama

Özellikler: 110 Ada 9 nolu parsel Arsa vasıflı olup 960,18 m² kullanım alanına sahiptir. Parselin batısındaki imar yolu cephesi yaklaşık 24,90 metre, olup derinliği ise ortalama 44,40 metre olup ara parseldir. Parsel geometrik olarak dikdörtgen şeklinde topoğrafik olarak hafif eğimli bir yapıya sahiptir. Parsel etrafını çevreleyen herhangi bir çit, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. Taşınmazın üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır ve parsel boş durumdadır. 

Taşınmazın yakın çevresinde Bahçelievler Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi Camii, Kurtalan-Bağlıca köy yolu, Nihat Özdemir Bulvarı, Berfin Kadın Yaşam Parkı ve değişik dallarda hizmet veren işyerleri bulunmaktadır. Taşınmaz çevre yapılaşması az olduğu bölgede konumludur. Bölgede orta-düşük düzey gelir grubunun ikamet ettiği 1 2 katlı mesken amaçlı olarak kullanılan yapılar bulunmaktadır. Bölgedeki yapılaşma oranı %25 seviyesi altındadır. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanabilmektedir.

Taşınmaz ayrık nizam TAKS: 0,30 KAKS 0,90 H:9,50 m konut imarlıdır. 110 Ada 7 Nolu parselin yaklaşık 40 m2 yola terki olduğu, yola terk sonrası müstakil yapılaşması üzerinde engel bulunmadığı bilgisi şifahen alınmıştır.

Not: Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.