0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Siirt Kurtalan Yayıkdere Mahallesi'nde 829 m2 Arsa

Bankadan 829m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14569
Metre Kare:
829m2
Ada:
144
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
TAKS:
0.3
Emsal:
0.60

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

SİİRT İLİ, KURTALAN İLÇESİ, YAYIKDERE KÖYÜ, MERCABA MEVKİİ, 144 ADA 6 PARSEL SİİRT/KURTALAN

Uzman Görüşü

TMO Ofisi, Kurtalan Belediyesi Berfin Yaşam Parkı, Yenidoğan Mahallesi Çok amaçlı salonu yakın konumlu, ulaşım imkanlarıyla cazip, Ayrık nizam, 2 Kat , E:0.60, H.max: 6.50 metre ve ''Konut'' imar şartlarına sahip 829.66 m2 imarlı müstakil arsa; konut yapımına elverişli olması, ulaşımının kolay olması, yola cepheli köşe konumlu olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın yol cephesi yaklaşık 22 metre derinliği ise yaklaşık 38 metredir. Parsel dikdörtgen geometrik şekle sahiptir. Taşınmaz tapuda 829,66m2 yüz ölçümüne sahiptir. Parsel hafif eğimli bir topoğrafik yapıya sahiptir. Taşınmaz, 18. madde uygulaması görmüş net parseldir.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için, ilçe merkezinin beykent caddesinden Kurtalan Bağlıca yolundan taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde; Yayıkdere Mahallesi, Berfin Yaşam Parkı, Kurtalan İlçe otogarı, Ulu camii, 2­3 katlı yapılar ve benzer nitelikteki boş parseller bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım ilçe içi tarifeli ve özel araçlar ile sağlanmakta olup, ulaşımı oldukça kolay ve rahattır. Her türlü altyapı ve belediye hizmetlerinden kısmen faydalanmaktadır.

Not: Parselin; 1/1000 ölçekli uygulama imar planında Ayrık nizam 2 kat Konut Taks:0,30 Kaks:0,60 Hmax:6,5 olarak belirlenen bölgede kalmaktadır. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.