1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Siirt Kurtalan Sümer Mahallesi'nde 507 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 507m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16209
Metre Kare 507m2
Ada 422
Parsel 10
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.3
Emsal 0.6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

SÜMER MAHALLESİ, 422 ADA 10 PARSEL KURTALAN / SİİRT

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 422 Ada 10 Parsel 507,15 m2 olup arsa nitelikli taşınmazdır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı yoktur. Topoğrafik olarak hafif eğimlidir. Güneyden ~ 20,80 metre imar yoluna, derinliği ise ortalama 22,60 metredir. Taşınmazın etrafını çevreleyen herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Yol kotu ile aynı seviyededir.

Ulaşım: Siirt İli , Kurtalan İlçesi, Sümer Mahallesi sınırları içerisinde, 422 ada 10 parsel üzerinde bulunan ''Arsa'' nitelikli taşınmazdır. Söz konusu taşınmaza; Kurtalan ilçe otogarı önünden Gülistan Caddesine (Kurtalan-Bağlıca yolu) doğru dönülür. Gülistan Caddesi üzerinden doğu istikametine doğru yaklaşık 250 metre ilerledikten sonra 508. Sokağa doğru dönülür. 508. Sokak üzerinden kuzey istikametine doğru yaklaşık 250 metre ilerledikten sonra sağa dönülerek 910. Sokak üzerinde doğu istikametine doğru yaklaşık 100 metre ilerledikten sonra sağ koldan söz konusu taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde Bahçelievler Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi Camii, Kurtalan-Bağlıca köy yolu, nihat Özdemir Bulvarı, Berfin Kadın Yaşam Parkı ve değişik dallarda hizmet veren işyerleri bulunmaktadır. Taşınmaz çevre yapılaşması az olduğu bölgede konumludur. Bölgede orta-düşük düzey gelir grubunun ikamet ettiği 1­ 2 katlı mesken amaçlı olarak kullanılan yapılar bulunmaktadır. Bölgedeki yapılaşma oranı %25 seviyesi altındadır. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanabilmektedir.

Not: Taşınmaz 1/1000 ölçekli uygulama imar planında, Hmaks:6.50 Taks:0.30 Kaks:0.60 ayrık nizam 2 kat Konut Alanı içerisinde kalmaktadır. Tapuda 112 Ada 38 Parsel  uygulama görmüş olup, 422 Ada 10 Parsel olmuştur. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.