COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Siirt Kurtalan Gözpınar Beldesi Merkez Mahallesi'nde 17 Dönüm Tarla

Bankadan 17636m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14884
Metre Kare 17636m2
Ada 204
Parsel 68
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gözpınar Beldesi Marmarun Mezrası 204 Ada, 82 Parsel Kurtalan / SİİRT

Açıklama

17.636,34 m² yüz ölçümlü olup dikdörtgen formunda hafif eğimli, Ulaşım imkanlarının elverişli olması ve VERİMLİ TOPRAK YAPISI ile yatırım fırsatı sunabilecek, kadastro yoluna cepheli, TAM HİSSELİ TARLA FIRSATI 

Özellikler: Taşınmaz; Siirt İli, Kurtalan İlçesi, Gözpınar Beldesi, Merkez Mahallesinde konumlu, 204 ada 68 parselde (Eski: 204 Ada 82 Parsel) konumlu 17.636,34 m2 yüz ölçümlü "Tarla" vasıflı taşınmazdır. Parsel üzerinde üzüm ağaçlarının olduğu gözlemlenmiştir. Hafif eğimli arazi yapısına sahip olan parsel geometrik olarak dikdörtgene benzer şekildedir. Parselin etrafı tel örgü ile çevrili durumdadır. Taşınmazın yakınından geçen su kanalı vasıtasıyla taşınmazın sulama işlemi gerçekleştirilebilir durumdadır. Taşınmaz tarıma elverişli toprak yapısına sahiptir. 

 Ulaşım: Siirt İli, Kurtalan İlçesi, Gözpınar Beldesi, Merkez Mahallesinde konumlu, 204 ada 68 parselde (Eski: 204 Ada 82 Parsel) konumlu 17.636,34 m2 yüz ölçümlü "Tarla" vasıflı taşınmazdır. Gözpınar Beldesi sınırları içerisinde yer alan taşınmaz Kurtalan İlçe merkezine yaklaşık 25 km mesafede yer almaktadır. Taşınmaza yalnızca özel araçlarla ulaşım mümkündür. Taşınmazın yakın çevresinde tarım arazileri, fıstık ve üzüm bahçeleri bulunmaktadır. 

Not: Taşınmazın ada/parsel numarası 204 ada 82 parsel iken z 3402 Sayılı Kanun 22/A Md. Gereğince Yenileme işlemi görmüş ve 204 ada 68 parsel olarak değişmiştir. Taşınmazın yüz ölçümü 17.900,45 m2 iken 17.636,34 m2 olarak değişmiştir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.