Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Siirt Kurtalan Beykent Köyünde 949 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 949m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16150
Metre Kare:
949m2
Ada:
348
Parsel:
117
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.3
Emsal:
0.60

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Siirt İli, Kurtalan İlçesi, Beykent Köyü, Ayinsuma Mevkii, 348 Ada 117 nolu parsel

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 348 Ada 117 Nolu parsel 949,99 m2 alanlıdır.  Arsa Doğu ve Batıdan İmar yoluna ~23,50 m., derinliği ise ortalama ~40,80 m. cephelidir. Parselin sınırlarını belirleyici bir unsur bulunmamaktadır. Parselin imar yolları ile aynı kotta olup, Bölgede ana arter olan Beykent Caddesine göre yaklaşık 5-6 m. aşağı kottadır. Toğoğrafik olarak hafif eğimlidir. Parsel 1/1000 ölçekli uygulama imar planında, Hmaks:6.50 Taks:0.30 Kaks:0.60 ayrık nizam 2 kat Konut Alanı içerisinde kalmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için : İlçe merkezinden hareket eden toplu taşıma araçlarının güzergahı olan İlçe Jandarma komutanlığından, güneybatı istikametinde Beykent Caddesinden yaklaşık 400 metre gidildikten sonra sağa dönülür, kuzeybatı istikametine doğru yaklaşık 350 metre ilerledikten sonra söz konusu taşınmaza ulaşılır.

Not: Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.