Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Yenişehir'de Ferah 140 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 140m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19005
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
140m2
Ada:
83
Parsel:
920
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
27
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
29/11/1995
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YENİŞEHİR MAHALLESİ, 236 SOKAK, NO:11/3 HALİLİYE / ŞANLIURFA

Açıklama

Özellikler: Şanlıurfa ili, Haliliye ilçesi, Yenişehir Mahallesi zemin kat konumlu 3 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz bodrum kat doğu cepheden sağlanan ana yapı girişine göre ön –sol yan cephede yer almakta olup; Güney – Kuzey ve Doğu olmak üzere üç cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre brüt ~140 m² olup; hol, mutfak, salon, 3 oda, wc, 1 banyo ve 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Bina giriş kapısı demir doğrama olup, merdiven ve merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bölge merkezi bir bölgedir. Yakın çevresinde Okul, Camii, Park bulunmaktadır. Bölge genellikle konut fonksiyonlu gelişmiştir. Doluluk oranı % 100 dolaylarındadır. Bölgeyi genel olarak orta gelir grubu tercih etmektedir.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Mimari projesi üzerinde bağımsız bölüm numarası değiştirilmiştir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.