COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Viranşehir Yenişehir Mahallesi'nde 3+1 140m2 Daire

Bankadan 3 + 1 140m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14518
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 140m2
Ada 819
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 08/08/2008
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Adres: Yenişehir Mah. 1614 Sok. Barış Apt. No: 15 / 2 (BB No: 1) Viranşehir/Şanlıurfa Uavt; 1738365053

Açıklama

Şanlıurfa – Mardin Karayoluna yaklaşık 200 m, Naif Umaz Parkına yaklaşık 150 m. Mesafede, Ulaşımı kolay ve rahat olup , sosyal donatılara yürüyüş mesafesinde, salon , 3 oda , mutfak , antre , 1 adet wc-lv , 1 adet banyo , 1 adet duş ve 2 adet balkon YÜKSEK GİRİŞ KÖŞE DAİRE (GÜVENLİK DEMİRLİ)

Özellikler: Taşınmaz zemin kat, 1 bağımsız bölüm no.lu meskendir. Taşınmaz mimari projesinde antre, salon, 3 oda, mutfak, banyo, WC + lavabo, 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 140 m2 alana sahiptir.

Ana taşınmaz 479, 96 m2 yüz ölçümlü parsel üzerinde konumlanmış, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş binadır. Tapuda kat irtifakı tesis edilmiş \Arsa\ vasıflı ana gayrimenkul bila tarihli mimari projesine göre, Bodrum + Zemin + 4 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Ana yapının bodrum katında sığınak, 1 adet depo ve bina girişi bulunmaktadır. Zemin kattan 4. normal kata kadar (4. normal kat dahil) her katta 2'şer adet mesken bulunmaktadır. Bina genelinde ise toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi söve üzeri dış cephe boyası, giriş kapısı demir mamuldendir. Giriş holü zemin kaplaması ve duvarları mermer kaplamadır. Merdiven ve sahanlıklar mermer, duvarları ince sıva vaziyette olup, merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina asansörlü olup, ısınma sistemi doğalgaz sistemi ile sağlanmaktadır. Malzeme ve işçilik seviyesi orta kalitelidir.

Ulaşım: Gayrimenkul Şanlıurfa ili, Viranşehir ilçesi, Yenişehir Mahallesi, 1614. Sokak, No:15/2 posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım Naif Umaz Parkı'nın konumlu olduğu 5. caddeden Kuzey istikametinde yaklaşık 30 metre ilerleyerek sola 1614. Sokağa geçilir. 1614. Sokak çerisinde soldan 15 dış kapı numaralı üçüncü binadır. Taşınmaza toplu taşıma ve özel araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Bölgede yol, elektrik, su, doğalgaz, kanalizasyon altyapıları tamamlanmış durumda olup, herhangi bir eksik yoktur. Bölge ilçenin konut alanı olarak tercih edilen bölgesidir. Bölgede ayrık nizam yapılaşma daha hakimdir.

Not: 08/08/2008 tarih, 40 numaralı Yeni Yapı Ruhsatı mevcuttur. 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz projesine göre bina girişine göre sağ taraftadır. Mevcutta ise sol taraftaki daire satılıktır. Trampa işlemi yapılması gerekmektedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.