COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Viranşehir Elbeğendi Köyü'nde 169 Dönüm Tarla

Bankadan 169523m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14128
Metre Kare 169523m2
Ada 131
Parsel 9
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şanlıurfa İli, Viranşehir İlçesi, Elbeğendi Köyü, Hisarcık Mevkii 131 Ada 9 Parsel

Açıklama

Özellikler: 131 Ada 9 Parsel, 169.523,98 m2 yüzölçümüne sahip kadastral parseldir. Taşınmaz, geometrik açıdan düzgün olmayan forma sahip olup topografik açıdan eğimli ve engebeli arazi yapısına sahiptir. Parsel sınırı mahallinde işaretli değildir. Parselin kadastral pafta incelemelerinde kuzey, doğu ve batı cephesinin kadastral yola cephelidir. Parselin yüzeyinin büyük bir bölümü taşlıktır. Parselin yaklaşık 65.500 m2`lik kısmı tarıma elverişli olup diğer bölümler taşlıktır. Parsel üzerinde herhangi bir ürün ekili-dikili değildir. Parsel üzerinde 2 adet artezyen yeraltı su kuyusu ve 2 adet tek katlı kargir ev mevcuttur. 

Ulaşım: Şanlıurfa İli, Viranşehir İlçesi, Elbeğendi Köyü, 131 ada 9 Parsel Elbeğendi Mahallesi Şanlıurfa-Mardin Yolunun kuzeyinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için, Viranşehir Sanayi Sitesi referans alınarak, Çokran Köy Yolu üzerinde kuzey yönünde 4,6 km ilerlenilir ve Çokran Köyünü 400 m ilerledikten sonra sağa stabilize yola dönülür. Bu yol üzerinde 1 km ilerlenilir ve rapora konu parsele varılır.

Not: Taşınmazın bulunduğu parsel 1/100.000 ölçekli Adıyaman-Şanlıurfa-Diyarbakır Çevre Düzeni Planında tarım alanında kalmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.