Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Viranşehir Cumhuriyet Mahallesi'nde 135 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 135m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22021
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
135m2
Ada:
1247
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
11
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
İskan Tarihi:
14/02/2019
Ruhsat Tarihi:
14/07/2011
Konut Tipi:
Ara Kat
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Cumhuriyet Mh, Vatan Cd, 2.Normal Kat, No:45/4 Viranşehir/Ş.Urfa

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz 2. Kat, 4 bağımsız bölüm numaralı mesken mimari projesinde güney cephede bulunan bina girişine karşıdan bakıldığında sağ tarafta yer almaktadır. Gayrimenkul mimari projesine göre yaklaşık brüt 135 m2 alana sahip olup, 3 oda, 1 salon 1 mutfak antre banyo, WC ve 2 balkon mahallerinden oluşmaktadır. 
Binanın bodrum katında 5 adet dükkan, sığınak ve 1 adet bina girişi bulunmaktadır. Zemin katında 3 adet asma katlı dükkan bulunmaktadır. 1.Normal kattan 3. Normal kata kadar (3.Normal kat dahil) her katta 2'şer adet mesken bulunmakta olup, toplam 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ancak mahallinde yapılan incelemeye göre ana taşınmaz bodrum kat + zemin kat + asma kat + 5 normal kat + teras kat olarak inşa edilmiştir. Mevcut durumda inşa edilen 4. normal kat ve teras kat için ilgili belediyesinde herhangi bir resmi evrak bulunamamış olup yapının bu kısımları kaçak durumdadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Viranşehir Hayvan pazarının konumlu olduğu Demircik Yolu caddesinden Kuzey istikametine doğru yaklaşık 100 metre ilerleyerek sola Vatan caddesine geçilir. Vatan caddesi içerisinde 50 metre ilerledikten sonra sağda 51 dış kapı numaralı binadır. Taşınmaza toplu taşıma ve özel araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Bölgede yol, elektrik, su, doğalgaz, kanalizasyon altyapıları tamamlanmış durumda olup, herhangi bir eksik yoktur.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.