0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Viranşehir Atatürk Mahallesi'nde 4+1 Daire 207 m2

Bankadan 4 + 1 207m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14771
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
207m2
Ada:
1248
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
10
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
23/06/2010
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atatürk Mh, Vatan Cd, No:52/3 Viranşehir/Şanlıurfa

Uzman Görüşü

Cumhuriyet Parkı yakın konumlu, cadde cepheli binada, çelik kapılı, 4 oda salon çift balkonlu 207 m2 2. kat daire; binada her katta tek daire bulunması, cadde cepheli olması, bölgenin ana arterlerine yakın konumlu olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul, binanın 2. normal katında yer alan kuzey ve güney yönlerine cepheli 3 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 207 m2 alana sahip olup 4 oda, 1 salon, 1 antre, 1 mutfak, 1 banyo, 1 wc­lavabo ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Binanın dış cepheleri mozaik kaplıdır. Onaylı mimari projesine ve yerinde yapılan incelemelere göre binaya giriş kuzey cephesinden zemin kat kotundan sağlanmaktadır. Bina girişinde demir doğrama kapı bulunmaktadır. Binanın giriş holü zemini, merdivenleri, kat holleri zemini ve duvarlarının bir bölümü mermer plak kaplı olup duvarlarının kalan bölümleri plastik boya ile boyalıdır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Viranşehir İlçesi ana arterlerinden Şanlıurfa Mardin Karayolu üzerinde Mardin istikametinde ilerlerken sola Demirci Yolu Caddesi’ne girilir. Cadde üzerinde yaklaşık 1,2 km ilerlenerek sola Vatan Caddesi’ne girilir. Cadde üzerinde yaklaşık 160 m ilerlenerek sol tarafta gayrimenkulün bulunduğu binaya ulaşılmış olunur. Taşınmazın bulunduğu bina Vatan Caddesi üzerinde konumlu olup yakın çevresinde bulunan Demirci Yolu Caddesi’ne yaklaşık 160 m, Karacadağ Caddesi’ne yaklaşık 520 m, İbrahim Karaoğlanlı Caddesi’ne yaklaşık 750 m, Cumhuriyet Parkı’na yaklaşık 35 m, Veysel Karani İlkokulu’na yaklaşık 160 m, Hz Eyyüp Cami’ye yaklaşık 200 m mesafede yer almaktadır.

Not: Taşınmazın 23/06/2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.