Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Viranşehir Atatürk Mahallesi'nde 4+1 Daire 207 m2

Bankadan 4 + 1 207m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14771
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
207m2
Ada:
1248
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
10
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
23/06/2010
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Atatürk Mh, Vatan Cd, No:52/3 Viranşehir/Şanlıurfa

Uzman Görüşü

Cumhuriyet Parkı yakın konumlu, cadde cepheli binada, çelik kapılı, 4 oda salon çift balkonlu 207 m2 2. kat daire; binada her katta tek daire bulunması, cadde cepheli olması, bölgenin ana arterlerine yakın konumlu olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul, binanın 2. normal katında yer alan kuzey ve güney yönlerine cepheli 3 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 207 m2 alana sahip olup 4 oda, 1 salon, 1 antre, 1 mutfak, 1 banyo, 1 wc­lavabo ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Binanın dış cepheleri mozaik kaplıdır. Onaylı mimari projesine ve yerinde yapılan incelemelere göre binaya giriş kuzey cephesinden zemin kat kotundan sağlanmaktadır. Bina girişinde demir doğrama kapı bulunmaktadır. Binanın giriş holü zemini, merdivenleri, kat holleri zemini ve duvarlarının bir bölümü mermer plak kaplı olup duvarlarının kalan bölümleri plastik boya ile boyalıdır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Viranşehir İlçesi ana arterlerinden Şanlıurfa Mardin Karayolu üzerinde Mardin istikametinde ilerlerken sola Demirci Yolu Caddesi’ne girilir. Cadde üzerinde yaklaşık 1,2 km ilerlenerek sola Vatan Caddesi’ne girilir. Cadde üzerinde yaklaşık 160 m ilerlenerek sol tarafta gayrimenkulün bulunduğu binaya ulaşılmış olunur. Taşınmazın bulunduğu bina Vatan Caddesi üzerinde konumlu olup yakın çevresinde bulunan Demirci Yolu Caddesi’ne yaklaşık 160 m, Karacadağ Caddesi’ne yaklaşık 520 m, İbrahim Karaoğlanlı Caddesi’ne yaklaşık 750 m, Cumhuriyet Parkı’na yaklaşık 35 m, Veysel Karani İlkokulu’na yaklaşık 160 m, Hz Eyyüp Cami’ye yaklaşık 200 m mesafede yer almaktadır.

Not: Taşınmazın 23/06/2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.