COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Suruç Barış Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 115m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13621
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 115m2
Ada 24
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 25/09/2014
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şanlıurfa İli Suruç İlçesi Barış Mahallesi Onbirnisan Caddesi No:5 Kat:2 BB:6

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz, 256,30 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine 2014 yılında, Bitişik nizam şeklinde betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Söz konusu taşınmaz projesine göre zemin kat seviyesinden doğu cepheden giriş sağlanmaktadır. Bağımsız bölümün bulunduğu yapı; bodrum, Zemin kat, asma kat ve 6 normal kat üzere toplamda 8 kattan oluşmaktadır. Bodrum katta,sığınak, kazan dairesi, dükkanlara ait depo, zemin katta 2 adet depolu asma katlı dükkan ve bina girişi, asma katta dükkan eklentileri, diğer normal katlarda 2 şer adet mesken olmak üzere binada toplam 14 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina giriş kapıları demir doğrama olup, bina giriş holü zemini, merdiven basamak ve sahanlıklar mermer kaplıdır. Merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Bina dış cephesinde sıva üzeri akrilik dış cephe boyası kullanılmıştır. Taşınmaz; 24 ada 20 parsel numaralı, 256,30 m2 alanlı, topoğrafik olarak düz bir alanda yer alan, doğu yönde Onbirnisan Caddesine cepheli arsa üzerinde bitişik yapı nizamında, betonarme yapım tekniği ile inşa edilmiştir. Taşınmaz projesinde bina girişine göre sağ tarafta 6 bağımsız bölüm numaralı meskendir. 6 bağımsız bölüm numaralı Taşınmaz projesinde, 3 oda, mutfak, antre, banyo,duş, wc ve 1 adet balkon hacimli olup 115 m2 kullanım alanlıdır. 

Ulaşım:  BARIŞ Mah. 9655 Nolu Onbirnisan Caddesi, No: 5/6 SURUÇ/ ŞANLIURFA posta adresindedir. Taşınmaza ulaşım için; Atatürk Caddesi ile Onbirnisan Caddesi kesişiminden kuzey istikametine doğru yaklaşık 530 metre ilerlendikten sonra solda yer alan taşınmazın konumlu olduğu binaya ulaşılır. Etrafında; alt katlarında dükkanların, üst katlarında meskenlerin bulunduğu 7-8 katlı binalar yer almaktadır. Çevresinde, Atatürk Caddesi, Onbirnisan Caddesi, Suruç otogar, Cumhuriyet İlkokulu ve Suruç Devlet Hastanesi yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım Atatürk Caddesi ile Onbirnisan Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla yapılabilmektedir. Alt yapı çalışmaların tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifade tamdır.

Not:  25/09/2014 tarihli Yeni Yapı ruhsatı bulunmaktadır.