COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Siverek Hasan Çelebi Mahallesinde 118 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 118m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12485
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 118m2
Ada 183
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 30/11/2004
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hasan Çelebi Mahallesi Rüştü Küçükömer Caddesi Onur Apt. No: 43 / 7 Siverek / Şanlıurfa

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Hacı Yusuf Sami Caddesi ile Rüştü Küçükömer Caddesinin kesişiminde konumlu, market, eczane, kırtasiye gibi dükkanlar yürüme mesafesinde, 3 oda salon 118.00 m2 ARA KAT DAİRE
Özellikler: 11 bağımsız bölüm no.lu "Mesken" nitelikli taşınmaz, projesine göre binanın 4. normal katında, yapı girişine sol ön ve arka tarafta konumlu, güney­-kuzey yönlere cephesi yer almaktadır. değerleme konusu taşınmaz mimari projesine göre; 118 m² brüt alanlı olup; 1 salon + 3 oda + mutfak + antre­-hol + wc + banyo + 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın içi görülmemiştir.
Ana gayrimenkul 357,00 m2 yüz ölçümüne sahip 183 ada 23 parsel üzerinde, bitişik nizamda, 3B yapı sınıfında ve 
betonarme karkas sistemde inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul bodrum + Zemin + 6 Normal Kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul Bodrum katta :Binaya ait ortak kullanım alanları ile 1 numaralı depo, Zemin Katta : Bina girişi, 2, 3 ve 4 numaralı asma katlı dükkanlar, 5 normal katın her birinde 2’şer adet mesken, 6.Normal katta 15 numaralı dubleks mesken ile 16 numaralı mesken mevcut olup, 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmaz 4. kat konumlu 11 numaralı dairede konumludur. Bina girişi onaylı mimari projesiyle uyumlu olarak Rüştü Küçükömer Caddesi cephe hattına göre; ön taraftan, güney cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Taşınmaz, 2.derece deprem bölgesinde yer almakta olup, binada gözle görülen depremsel bir hasar tespit edilmemiştir. Bina giriş kapısı demir doğrama, bina giriş holü, kat sahanlıkları ve merdiven döşemeleri mermer kaplı, giriş holü ve kat holü duvarları saten boyalıdır. Binanın dış cephesi kaplamadır. Çevre düzenleme işleri tamamlanmıştır.
Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden Hüriyet Caddesi üzerinde doğu yönünde ilerlenirken sol kol Hacı Yusuf Sami Caddesine giriş yapılır. 
Hacı Yusuf Sami Caddesi üzerinde kuzey yönünde yaklaşık 100 metre ilerlenir ve sol kolda bulunan 43 numaralı apartmanda konumludur. Siverek ilçesi il merkezine yaklaşık 95 km mesafede konumludur. Taşınmaz ilçe merkezi konumundadır. Bölge, gelişimini tamamlamış , mülk değer artışı sabittir. Çevresinde 4-6 katlı bitişik nizamda inşa edilmiş 5-­20 yıllık konutlar mevcuttur. Konum itibariyle yaya ve araç trafiğinin iyi yoğunlukta olduğu bir bölgededir. Bölge doluluk oranı % 90-100 arasındadır. Bölge Kentsel Dönüşüm uygulaması içerisindedir. Bölgede büyük yatırım projeleri ve markalı konut projeleri bulunmamaktadır. Bölgenin yol, su ve elektrik altyapı çalışmaları tamamlanmıştır. Bölge 2. derece deprem bölgesi sınıflandırmasına tabidir. Taşınmazın yakın çevresinde taşınmaza yürüme mesafesinde Park, Lise, İlköğretim okulu gibi kamusal alanlar yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ve özel araç ile ulaşımı rahattır. Günlük ihtiyacı karşılamak üzere market, eczane, kırtasiye gibi dükkanlar taşınmaza yürüme mesafesinden rahatlıkla karşılanmaktadır. 
Not: 30.12.2005 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.