1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Siverek Ayrancı Mahallesi'nde 394 Dönüm Tarla

Bankadan 394928m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18082
Metre Kare 394928m2
Ada 151
Parsel 3
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ayrancı Mahallesi 151 Ada 3 Parsel Siverek / Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler: 151 ada 3 parselde yer alan taşınmaz 394.928,70 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Taşınmaz tarla vasfında olup, 394.928,70 m2 yüzölçümünde, şekli düzgün olmayan bir geometriye sahip olup hafif eğimli bir topografyadadır. Taşınmazın batısında bulunan kadastral yola yaklaşık 315 m cephesi bulunmaktadır. Tarıma elverişli toprak yapısına sahiptir. Halihazırda tarla üzerinde herhangi bir ekili ürün bulunmamakta olup hasat yapıldığı gözlenmiştir.

Ulaşım: Ayrancı Mahallesi 151 Ada 3 Parsel Siverek / Şanlıurfa adresinde konumludur. Taşınmaz mahalle merkezine 1,8 km ve Siverek Viranşehir yoluna 3 km mesafede yer almaktadır. Şanlıurfa ili, Siverek ilçesi, Ayrancı Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Siverek ilçe merkezinden Siverek-Viranşehir Karayoluna girilir. Yaklaşık 60 km gidilerek sol koldan Ayrancı Köyü yoluna girilir. Yaklaşık 2,60 km gidilerek Ayrancı Köyüne varılır. Taşınmazlar, köy yerleşim biriminin yaklaşık 800 m güneyinde bulunmaktadır. Yakın çevresinde çok sayıda tarım arazisi ile birlikte Ayrancı, Yukandilimli, Çokran köyleri bulunmaktadır. Taşınmazlar, Siverek ilçe Merkezine yaklaşık 65 km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.