Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Siverek Ayrancı Mahallesi'nde 198 Dönüm Tarla

Bankadan 198680m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18081
Metre Kare:
198680m2
Ada:
155
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Ayrancı Mahallesi 155 Ada 2 Parsel Sivere /Şanlıurfa

Uzman Görüşü

Taşınmazın doğusunda bulunan kadastral yola yaklaşık 550 m cephesi olması, evresinde çok sayıda tarım arazisi ile birlikte Ayrancı, Yukandilimli, Çokran köyleri bulunması ve   köy yerleşim biriminin yaklaşık 800 m güneyinde konumlanması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 155 ada 2 parselde yer alan taşınmaz 198.680,11 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Taşınmaz tarla vasfında olup, 198.680,11 m2 yüzölçümünde, şekli düzgün olmayan bir geometriye sahip olup hafif eğimli bir topografyadadır. Taşınmazın doğusunda bulunan kadastral yola yaklaşık 550 m cephesi bulunmaktadır. Tarıma elverişli toprak yapısına sahiptir. Halihazırda tarla üzerinde herhangi bir ekili ürün bulunmamakta olup hasat yapıldığı gözlenmiştir.

Ulaşım: Ayrancı Mahallesi 155 Ada 2 Parsel Siverek / Şanlıurfa adresinde konumludur. Taşınmaz mahalle merkezine 1,8 km ve Siverek Viranşehir yoluna 3 km mesafede yer almaktadır. Şanlıurfa ili, Siverek ilçesi, Ayrancı Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Siverek ilçe merkezinden Siverek-Viranşehir Karayoluna girilir. Yaklaşık 60 km gidilerek sol koldan Ayrancı Köyü yoluna girilir. Yaklaşık 2,60 km gidilerek Ayrancı Köyüne varılır. Taşınmazlar, köy yerleşim biriminin yaklaşık 800 m güneyinde bulunmaktadır. Yakın çevresinde çok sayıda tarım arazisi ile birlikte Ayrancı, Yukandilimli, Çokran köyleri bulunmaktadır. Taşınmazlar, Siverek ilçe Merkezine yaklaşık 65 km mesafededir.

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.