1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Şair Şevket Mahallesi'nde İskanlı 132 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 132m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14355
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 132m2
Ada 23
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 28/12/1995
Ruhsat Tarihi 31/12/1993
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şair Şevket Mah. 119 Sok.Şelli Apt.No:21/7 Merkez /Haliliye-Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, Şanlıurfa Şair Şevket Mahallesi'nde 4. katta yer alan 7 numaralı bağımsız bölümdür. 3+1 Daire kullanımlı daire 132 m2 kullanım alanına sahiptir. Projesine göre, antre, hol, salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc bir tane banyodan oluşmaktadır. Projesine aykırı olarak doğu cephedeki mutfak balkonu ara duvar bölmeleri kaldırılarak kapalı alana dahil edildiği tespit edilmiştir.

Not: Taşınmazın 31/12/1993 tarihli yapı ruhsatı ve 28/12/1995 tarihli yapı ruhsatı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.