1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Karaköprü Karşıyaka Mahallesi'nde 4+1 213m2 Daire

Bankadan 4 + 1 213m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14013
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 213m2
Ada 0
Parsel 1590
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şanlıurfa Karaköprü Karşıyaka Mahallesi'nde 4012. Sokak No:5 Daire No:8

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz; onaylı mimari projesine göre, ana binada 6. katta tek daire olarak konumludur. 213 m2 kullanım alanına sahip olup, salon, 4 oda, mutfak, antre, 2 banyo, wc-lavabo, 4 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın bulunduğu bina; 697,50 m2 alanlı parsel üzerinde, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş olup; 2 bodrum, zemin, 6 normal kat olmak üzere toplamda 9 kattan oluşmaktadır. Ana taşınmaz üzerinde 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya giriş; kuzey cepheden 1. Bodrum kat kotundan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi cephe boyalıdır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı üzerinde güney yönde ilerlerken sağ koldan 4012. Sokak yönüne dönülür. Sokak üzerinde yaklaşık 100 m gidildikten sonra sol tarafta konumlu, taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde; Gap, Karaköprü, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarları, semt pazarı, okullar, parklar vb. donatılar bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla kolaylıkla sağlanabilmektedir. Bölgenin belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 21.12.2006 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.