COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Karaköprü Doğukent Mahallesinde Asma Katlı Dükkan

Bankadan 260m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11070
Metre Kare 260m2
Ada 1767
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm A 11
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Doğukent Mahallesi Abdulkadir Badıllı Bulvarı Gök Kuşağı Sitesi A blok 127/A Şanlıurfa / Karaköprü

Açıklama

Özellikler: Zemin kat 11 numaralı bağımsız bölüm, Mimari Projesi'ne göre 210,00 m2 brüt kullanım alanlı olup, asma katlı dükkan vasfındadır. Taşınmaz bodrum ve zemin kat hacimlerinden oluşmakta olup, bodrum 68,00 m2 zemin kat 63, m2 asma kat ise 79,00 m2’dir. Taşınmaz tek cepheli olup, batı cepheye (Abdulkadir Badıllı Caddesine) bakmaktadır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup, dekorasyon özellikleri tespit edilememiştir. Taşınmazın giriş kapısı alüminyum doğramadır.
Projesiyle farklı olarak kullanıma bağlı değişiklikler yapılarak zemin katta yer alan kapıcı dairesinin taşınmazın kullanım alanına eklendiği görülmüştür. Yapılan değişikliklerden sonra taşınmazın kullanım alanında yaklaşık 50 m² büyüme söz konusudur. Taşınmaz mevcut durumda toplamda 260 m² kullanım alanlıdır.
1767 Ada 23 Parsel 1.694,98 m² arsa alanından oluşmakta olup, betonarme yapı cinsinde, 2 blok (AB) ayrık nizam  bodrum+zemin+5 normal kat olarak inşaa edilmiştir. B
inada toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi boya, merdiven basamakları mermer merdiven arası duvarları ise bir kısmı mermer olup bir kısmı ise boyadır. Ana taşınmazın bahçe ve çevre düzeni yapılmış olup, dış kapısı demir doğramadır. Bina girişi zemin kattan sağlanmakta olup, doğu cephededir.
Ulaşım: Taşınmazın yer aldığı bölge genellikle yüksek ve orta gelir grubunun yaşamayı tercih ettiği bir bölgedir. Yakın çevrede aynı yıllarda 
inşa edilmiş, benzer yükseklikte ve özellikte konutlar mevcuttur. Sosyal yaşamın gerekleri olan marketler, okul, toplu taşıma araçları yürüme mesafesindedir. Yakın çevresinde Karaköprü Belediyesi, Mehmet Hafız Bulvarı, Sağlık Ocağı, park, işyerleri ve binalar bulunmaktadır. Ulaşımı özel araçlar ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Bölgede altyapı çalışmaları büyük ölçüde tamamlanmış olup ticari yoğunluk orta seviyededir.
Not: 28/03/2011 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.