COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Karaköprü Deka Sitesi'nde 215 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 215m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16953
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 215m2
Ada 3215
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm 18

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akpıyar mah.4051 Sok. De-Ka 3 Sit.A Blok No:22 A/18 Karaköprü/Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 7. Normal katında bina girişine göre sağ kolda, kuzey, doğu ve bati cephelerde yer alan meskendir. Gayrimenkulde 4 oda, salon, antre, mutfak, banyo, ND-wc ve 4 adet balkon bulunmakta olup yaklaşık brüt 215 m2 kullanım alanlıdır.

De-Ka 3 Sitesi: 3.595,38 m2 alanlı parsel üzerinde 2 adet blok olarak İnşa edilmiştir. Konu taşınmazın yer aldığı A Blok parselin kuzeyinde konumludur. Parselin doğusunda bulunan komşu parselle duvar kaldırılarak site olarak kullanılmaktadır. Konu taşınmazın yer aldığı A Blok 2 bodrum + zemin + 8 normal + çatı kat olmak üzere toplam 11 kat olarak İnşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı binanın 2. Bodrum katında sığınak ve bina girişi, 1. Bodrum katında 1,-2 nolu meskenler, zemin katında 3, -4 nolu meskenler, 8 adet normal katın her birinde 2 şer adet meskenden toplam 20 adet bağımsız bölüm olarak dağılmışlardır. (8. Normal katta ver alan bağımsız bölümler  aralı dubleks meskenlerdir) Bina giriş 2. bodrum katta doğu cephededir. 

Ulaşım: Taşınmaz Şanlıurfa, Karaköprü ilçesi, Akpıyar Mahallesi, 4051. Sokak üzerinde yer alan De-Ka Site A Blok içerisinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Gap Bulvarı kuzey İstikametinde ilerlerken sola 403. Caddeye sola dönerek bu cadde üzerinde kinci aradan sola 4051. Sokağa girilerek sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina 4051. Sokak üzerinde sağ kodla kinci parsel olarak yer alan parseldedir. Taşınmazın yakın çevresinde Ali Baba ilkokulu, Şehit Mustafa Direkli Ortaokulu ve Fatih Sultan Mehmet Cami yer almaktadır. Taşınmasın bulunduğu bölge orta ve üst gelir seviyesine sahip vatandaşlının, talep ettiği bölgedir. Taşınmazın yer aldığı bölge genel olarak mesken olarak planlanmış olup 5-14 kati apartman  Site tarzda inşa edilmiş yanılar mevcuttur Altyapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.