COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Karaköprü Ali Baba Mahallesinde 3+1 160 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 160m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12417
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 160m2
Ada 2361
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 10
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ALİ BABA Mah. 5045 Sok. LALE APT. No: 10 / 12 KARAKÖPRÜ / ŞANLIURFA

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Yeşiloğlu Bulvarına ~170m mesafede, yeni yapılar bulunan ve rağbet gören bölgede, AÇIK CEPHE avantajıyla dikkat çekici, genç binada, 3 oda salon 160.00 m2, geniş balkonlarıyla çok ferah, ARA KAT KÖŞE DAİRE
Özellikler:
 Taşınmaz 12 bağımsız bölüm no.lu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 4 . normal katında, kuzey, batı ve doğu yönlerine cephelidir. Taşınmaz brüt ~160 m2 kullanım alanına sahiptir ve Antre hol + 3 oda + salon + mutfak + wc banyo+ 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 
Ana gayrimenkul 1490 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine, ayrık nizamlı, betonarme karkas yapı türünde, tek blok halinde inşa edilen yapı, 3. Derece deprem bölgesinde olup, binada .gözle görülen bir hasar tespit edilmemiştir. Taşınmazın bulunduğu yapı bodrum, zemin,ve 10 adet normal kat olup toplam 13 kattan oluşmaktadır. Taşınmazın 2. bodrum katında; sığınak, jeneratör odası ve su deposu, 1. bodrum katında(bin girişi): 1 ve 2 b.b meskenler, zemin katında; 3 ve 4 b.b meskenler ve diğer normal katlarda 2 şer adet mesken olup binada toplam 24 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi 1. bodrum katında batı cephesinde yapılmaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğrama ve camekan kapı bulunmaktadır. Binanın dış cepheleri dış cephe boyalı olup,binada 2 adet 4 kişilik asansör ve doğalgaz bulunmaktadır. Binanın merdivenleri ve kat holleri mermer, kat holleri ve bina girişi duvarları yarıya kadar mermer , kalan kısımları plastik boyalı olup merdiven korkulukları parlak alüminyum doğramadır. Taşınmaz, 4 . katta konumlu 12 no.lu bağımsız bölümdür. Bina bakımlı olup, inşa özellikleri iyi durumdadır. Bina ~7 yıllıktır.
Ulaşım: Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı ile,5044.sokak kesişim noktası referans alındığında,5044.sokak istikametinde ~220m ilerledikten sonra sağa 5045.sokaka girilir ve ~100 ilerledikten sonra değerleme konu taşınmaz sağ tarafta kalmaktadır.Taşınmaz, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarına~320m, Yeşiloğlu Bulvarına ~170m mesafede kalmaktadır.
Taşınmazın çevresinde genellikle 5­12 katlı, genel olarak alt katları dükkan, üst katları mesken olarak kullanılan binalar, yeni yapılaşmakta olan yapılar, camiiler, parklar, okullar bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge, şehir merkezine uzak konumda olup, bölgede yeni yapılar bulunmaktadır. Bölgedeki apartmanlar genellikle mesken olarak kullanılmaktadırlar. Yapılaşmanın % 80 oranında bitmiş olduğu bölgede alt yapı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı üzerinden geçmektedir. Taşınmaz sosyal donatılara uzak mesafededir. 
Not: 16/04/2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.