COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Karaköprü Akpıyar 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 174m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16398
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 174m2
Ada 1643
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 22/11/2007
Ruhsat Tarihi 16/05/2006
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akpıyar Mahallesi, 4047 Sokak, Öz Kamal Apartmanı, Bina No:12 Kat 1, Daire:2 Karaköprü / ŞANLIURFA

Açıklama

Özellikler: 2 NOLU MESKEN; 1. normal katta asansörden çıkınca sağda merdivenlerden çıkınca solda yer almaktadır. Onaylı mimari projesine istinaden brüt; 174 m2 kullanım alanlı, antre, hol, salon, 4 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon bölümden oluşmaktadır. Konu taşınmazın içi görülmemiş olup konum ve değerleme onaylı mimari projesine göre yapılmıştır. 

ÖZ KAMAL APARTMANI; ayrık nizam betonarme karkas yapı cinsinde, 1 bodrum, zemin + asma katı + 4 normal katlı olarak inşa edilmiş olup, onaylı mimari projesine istinaden 1. bodrum katında; kazan dairesi, sığınak, 2 adet dükkan, zemin katta; 1 adet dükkan, asma katta; 1 adet dükkana ait asma katı, 1. normal kat ile 4. normal kat aralığında her katta 2` şer mesken yer almaktadır. Dış cephesi sıva üzeri akrilik esaslı boyalıdır. Yapının girişi 1. bodrum kat (Batı Cephe) ön cephe orta akstan sağlanmıştır. Giriş holü döşemesi, kat holleri döşemesi, merdivenleri, sahanlıkları mermer plak kaplı olup, bu mahallerin duvarları h;1,20 kotuna kadar seramik kaplı, bu kotun üstü sıva üzeri boyalıdır. Yapı giriş kapısı ve merdiven korkulukları üzeri yağlı boyalı demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmış, olan yapıda asansör mevcuttur. Ana gayrimenkulde yer alan bağımsız bölümlerin ısınması doğalgaz yakıtlı kat kaloriferi ( kombi sistem ) ile sağlanmaktadır. Bina tapu kütüğü ve kat mülkiyeti listesine göre, bağımsız bölüm numaralandırılması, 1. normal kattan başlamış olup, 1. normal katta; 1 ve 2 nolu meskenler, 2. normal katta; 3 ve 4 nolu meskenler, 3. normal katta; 5 ve 6 nolu meskenler, 4. normal katta; 7 ve 8 nolu meskenler, zemin katta; 9 nolu asma katlı dükkan, 1. bodrum katta; 10 ve 11 nolu meskenler yer almaktadır.

Ulaşım: Şanlıurfa İli, Karaköprü İlçesi, Akpıyar Mahallesi, GAP Bulvarı, 4047. Sokak, Öz Kamal Apartmanı No; 12/2 Karaköprü / ŞANLIURFA açık posta adresli yerde bulunmaktadır. Tarif olarak; Şanlıurfa İlinin bilindik ve işlek caddelerinden biri olan ve üzerinde alışveriş merkezlerin, küçük çaplı dükkanların, kamu kurum ve kuruluşların, özel hastanelerin bulunduğu cadde Atatürk Caddesidir. Bu cadde üzerinden düz bir şekilde Abide kavşağına doğru ilerleyip bu kavşaktan Necmettin Cevheri caddesine girip, bu cadde üzerinden Karaköprü ye doğru ilerlediğimizde yolun devamı olan GAP Bulvarına girilir. Bu bulvar üzerinde yer alan İzol petrol ofisini geçip ilk sola tekrar sola dönüldüğünde taşınmazın açık posta adresini almış olduğu 4047. Sokağa ulaşılır. Şehir merkezlerinden Maliye Kavşağına ( Toplanma Merkezine ) yaklaşık 6 km mesafede yer almaktadır.

Not: 22.11.2007 tarihli Yapı Kullanma İzin Blegesi (iskan) bulunmaktadır. 16.05.2006 tarih 2006/66 sayılı yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.