0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Hilvan Karacurun'da 2+1 Daire 142 m2

Bankadan 2 + 1 142m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14580
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
142m2
Ada:
89
Parsel:
23
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
9
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
02/02/2008
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Uzman Görüşü

Merkezi konumlu, güneybatı cepheli, giriş kapısı denir, pencereler PVC doğrama, 2 oda salon 142 m2 az katlı binada ara kat (giriş üstü) daire; ulaşımın kolay olması, ilçe merkezinde yer alması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkulün bulunduğu binanın incelenen onaylı projesinde söz konusu meskenin yüzölçümünün net 126 m2, brüt 142 m2 olduğu tespit edilmiştir. 6 Bağımsız bölüm numaralı daire, bina girişine yüzümüzü dönerek baktığımızda sağ tarafta kalmaktadır. Daire projesinde Salon, 2 Oda, Mutfak, Kiler, Antre, Banyo, Wc ve 1 Balkondan meydana gelmektedir. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Gayrimenkulün bulunduğu bina 7 yıllık bir yapıdır. Bina incelenen onaylı projesine göre zemin + 2 normal kattan meydana gelmektedir. Binanın zemin katında 1, 2, 3, 4, 5 B.Bölüm no'lu dükkanlar, bina girişi, merdiven boşluğu ve kat holü, normal katlarda her katta daireler bulunmakta olup binada toplam 9 adet bağımsız bölüm (4 Daire ve 5 Dükkan) bulunmaktadır. Bina betonarme yapım sistemiyle yapılmıştır. Binanın dış cephesi sıva üzeri boya ile boyanmıştır. Bina giriş kapısı demir doğrama kapıdır. Bina girişi, merdiven basamakları ve sahanlıkları mozaik kaplamadır. Bina girişi duvarları plastik boyalıdır.

Bölgedeki cadde cepheli binaların zemin katları genellikle dükkan, kısmen mesken ve normal katları mesken, ara sokaklardaki binaların zemin ve normal katları meskenler açısından tercih edilmektedir. Söz konusu bölgede toplu taşıma bulunmamakta olup, bölgede donatı ihtiyacı bulunmamaktadır. Aynı bölgede Hilvan Belediyesi, Hilvan Kaymakamlığı ve Hükümet konağı bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Karacurun Mahallesi 67. Sokak Bina No: 4 Daire No:1(Tapuda:6 BB) Hilvan / ŞANLIURFA bulunan meskendir. Meskenin bulunduğu bina 67. Sokak üzerinde, şehir merkezinde yer almaktadır. 67. Sokağa İzollu Bozan Bey Caddesinden dönülerek ulaşılmaktadır. Mevkie ulaşım kolaydır.

Not: Taşınmazın 02/02/2008 tarihli ilk yapı ruhsatı, 12/04/2013 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.