COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Haliliye Veysel Karani Mahallesinde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 166m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12505
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 166m2
Ada 1610
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 14/04/2008
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm A Blok 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

VEYSEL KARANİ Mah. 340 Sok. PARMAKSIZ APT A­ BLOK Apt. No: 33 / 1 HALİLİYE / ŞANLIURFA

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Rağbet gören bölgede, Çevre Yoluna ~40 metre, orta ve üst gelir grubu tarafından tercih edilen nezih semtte, SİTE İÇERİSİNDE, Yüksek kotlu zemin kat olması avantaj, 4 oda salon 155.00 m2 ARA KAT KÖŞE DAİRE
Özellikler: ‘Mesken’ vasıflı 1 no.lu bağımsız bölüm binanın zemin katında yer almakta olup,bina girişinden bakıldığında bina girişine göre sağ tarafta yer almaktadır. Tasdikli mimari projesine göre: antre, salon , 4 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon alanından oluşmakta olup yaklaşık 166 m2 alana sahiptir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Yaklaşık 12 yıllık olan ana gayrimenkul, 1.702,60 m2'lik parsel üzerinde 2 adet blok yer almaktadır. T
aşınmaz A blok içerisinde yer almaktadır. A blok 2.Bodrum,zemin kat + 6 kattan oluşmaktadır. Projesine göre; 2. Bodrum katta; 1 adet daire, sığınak, 1.bodrum katta : 2 adet depo, zemin kattan 6.normal katına kadar her katta 2 adet mesken olmak üzere toplamda 17 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi 1.bodrum kat seviyesinden batı cepheden sağlanmaktadır. Söz konusu taşınmaz bina girişine göre sağ tarafta yer almaktadır.
Ulaşım: Gayrimenkulün bulunduğu binaya Karaköprü Bulvarı üzerinde güney istikametinde ilerlenirken sağ tarafta bulunan 340. Sokağa dönülerek sağ 
tarafta bulunan taşınmaza ulaşılır. Ulaşım toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır. Bölge konut binalarının olduğu bir bölge olup bölgede yapılaşmalar devam etmektedir. Gayrimenkulün bulunduğu bölgeye ulaşım sorunsuz olup bölge her türlü altyapı ve Belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.
Not: 14/04/2008 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.