1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Haliliye Şair Nabi Mahallesi'nde 2+1 102 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 102m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16795
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 102m2
Ada 94
Parsel 37
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 34
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 09/11/1987
Ruhsat Tarihi 25/07/1986
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şair Nabi Mahallesi, 204. Sokak, Devecioğlu Apartmanı, Bina No:8 Kat:3 Daire: 11 Haliliye / Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler: 2. kat 12 no.lu bağımsız bölüm, binaya ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 2. normal katında ve sol arka tarafta yer almaktadır. Kullanım alanı onaylı mimari projesine göre yaklaşık 100 m2 olup, antre, mutfak, banyo, wc, salon, 2 oda ve 3 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Ancak projesinden farklı olarak yerinde yapılan incelemelere göre; batı cephesinde yer alan balkon alanının oda alanına dahil edildiği ve ön cephede salon ve mutfak balkon alanlarının birleştirildiği gözlenmiştir. Yerinde yapılan değişikliklerle; taşınmaz kullanım alanı yaklaşık 102 m2 olup antre, mutfak, banyo, wc, salon, 2 oda, 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Zeminler, kuru hacimlerde dökme mozaik kaplama, diğer hacimlerde seramik kaplamadır. Duvarlar; kuru hacimlerde plastik boyalı, banyo ve wc de seramik kaplamadır. Bağımsız bölüm ana giriş kapısı çelik, iç bölümlere açılan kapılar panel, pencereler pvc doğrama, mutfak dolapları suntadan tezgah mermerdir. Konu taşınmazın ısıtma sistemi sobadır.

Konu 2. kat 12 no.lu bağımsız bölümün bulunduğu bina; 703,00 m2 alanlı arsası üzerinde, betonarme karkas inşaat karşısında, 2 bodrum+zemin+5 normal kat olmak üzere toplamda 8 kat olarak inşa edilmiştir. Binaya giriş zemin kattan yan (doğu) cepheden verilmiştir. Binanın 2 bodrum katında; 1 adet depo, 1. bodrum katında; film, 2 adet mesken, zemin katında ve diğer normal katlarda her katta 3 daire olacak şekilde binada toplam 22 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları dökme mozaik kaplama, giriş bölümünde duvarlar plastik boyalıdır. Ana gayrimenkul asansörsüz olup, dış cephesi akrilik boyalıdır. 

Ulaşım: Şanlıurfa- Mardin Karayolunun yaklaşık 150 m güneyinde bulunan 202. ve 204. Sokaklara cepheli köşe başı konumlu Devecioğlu Apartmanı’nda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle zemin katlar işyeri, dükkan vb. üst katlar ise konut amaçlı ve aynı nizam 5 -6 kat olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, hastane, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, orta ve üst düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımakta olup, R. Tayyip Erdoğan Bulvarı’na yakın konumlu olması ulaşımda kolaylık sağlamaktadır. 

Not: 25/07/1986 tarihli yapı ruhsatı ve 09/11/1987 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz projesine göre 100 m2, mevcutta 102 m2 kullanım alanlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.