COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Haliliye Karşıyaka Mahallesi'nde İskanlı 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 144m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14944
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 144m2
Ada 3093
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 26/01/2016
Ruhsat Tarihi 20/12/2013
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm A-7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karşıyaka Mahallesi, 585 Sokak, Olgun Apartmanı-2 No:1A/7 HALİLİYE / ŞANLIURFA

Açıklama

 Site içerisinde konumlu, 2 oda salon çift balkonlu 144.00 m2 ARA KAT DAİRE

 Özellikler: 7 b.b. nolu daire bina girişine göre sağ cephede konumlu olup, batı, kuzey ve güney cephelidir. Projesinde yapılan incelemeye göre, yaklaşık olarak toplam 137 m2 alana sahip olup, antre, 1 salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc lavabo ve 2 balkon düzenindedir. Taşınmazda 7 m2 alanlı yangın holü ve balkon alanının bir kısmı birleştirilerek oda alanına dönüştürülmüştür. Mutfak cephesinde bulunan balkon alanının bir kısmı mutfak alanına dahil edilmiştir. Projesine göre 137 m2,mahallinde 144 m2 alanlıdır. Dış kapı çelik kapıdır. 

1490,70 m2 arsa alana sahip parsel üzerinde betonarme yapım sisteminde ayrık nizam olarak inşa edilmiştir. Parsel üzerinde A ve B olmak üzere 2 adet blok inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu A blok ana taşınmaz bodrum + zemin + 7 normal kat olmak üzere 9 kattan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu yapıda bodrum katta tesisat odası, kazan dairesi, enerji odası, zemin katta bina girişi ve 2 adet mesken, her bir normal katta 2 daire olmak üzere toplam 16 adet bağımsız bölümden (16 mesken) oluşmaktadır. Site içerisinde 24 adet bağımsız bölüm kayıtlıdır. Taşınmaz binanın 3. Normal katında konumlanmıştır. Elektrik, su, doğalgaz faaldir. Ana taşınmazın dış cephesinde mantolama yapılmıştır. Bina giriş zemini mermer, merdiven basamak ve sahanlıkları mermer, merdiven korkulukları krom doğrama olup duvarlar plastik boya ile kaplıdır. Binada asansör, sitede, çocuk oyun alanı ve otopark bulunmaktadır.

 Ulaşım: Gayrimenkul Şanlıurfa İli Haliliye İlçesi Karşıyaka mahallesi 585.Sokak A blok Olgun Apartmanı 2 no:1A D:7 nolu mesken nitelikli taşınmazdır. Taşınmazın çevresinde kendisine benzer konut tipi yapılaşmalar bulunmaktadır. Bölge orta ve yüksek düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Konu taşınmaz ve çevresindeki yapılar ayrık nizamda inşa edilmiş konut olarak tasarlanmış olup ulaşım toplu taşımacılık ile sağlanabilmektedir. Taşınmaza Gap Bulvarı üzerinde konumlu olan Abdurrahman Yavuz Taziye Evini geçtikten sonra doğu yönüne yaklaşık 120 mt ilerledikten sonra sağa 385. Sokağa dönülür. Sokak üzerinde 380 mt ilerledikten sonra sağda konumlu taşınmaza ulaşılır. Yakın çevrede Abdurrahman Yavuz Taziye Evi, Mehmet Aziz Parmaksız İlkokulu, Abdurrahman Yavuz Cami, Yeşil alanlar ve birçok konut tipi yapılaşma yer almaktadır. Ulaşım ve altyapı çalışmalarının tamamlanmış olduğu bölge belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

 Not: 20.12.2013 tarih ve 2013/53/12 sayılı yeni yapı ruhsatı ve 26.01.2016 tarih ve 06/78 sayılı iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.