COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Haliliye Karşıyaka Mahallesinde 230 m2 Depolu Asma Katlı Dükkan

Bankadan 230m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13698
Metre Kare 230m2
Ada 3436
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 08/07/2015
Ruhsat Tarihi 28/03/2014
Bağımsız Bölüm B blok 16
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sanlıurfa Ili, Haliliye Ilçesi, Karsıyaka Mahallesi, 545 Sokak 12 B blok (16 BB)

Açıklama

Özellikler:  Taşınmaz 16 BB nolu Depolu Asma Katlı Dükkan; bina girişine göre solda, kuzey-güney-batı cephede konumlu olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz ; bodrum kat 44 m2, zemin kat 110 m2, asma kat 76 m2 olmak üzere toplam 230 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz, bodrum kat; wc-lavabo ve depo, zemin ve asma kat; tek hacim olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 
Taşınmazın yer aldığı site; 2.448,04 yüz ölçümlü arsa üzerine 2015 yılında, ayrık nizam şeklinde, betonarme yapı strüktüründe, 
2 Blok (A-B) olarak inşa edilmiştir. A Blok; Bodrum, Zemin kat, asma kat, 7 normal kat üzere toplamda 10 kattan oluşmaktadır. Bodrum katta; dükkan ekleri depo, sığınak, kazan dairesi, jeneratör odası ve tesisat odası, zemin katta; depolu asma katlı 2 adet dükkan, blok girişi, asma katta; dükkan eklentileri, normal katlarda; her katta 2 ser adet mesken olmak üzere blokta 16 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Blok girişi; site içerisinden, güney cepheden, zemin kattan sağlanmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Karşıyaka Mahallesi ile 547 Sokak kesişiminden kuzey istikametine doğru yaklaşık 195 metre ilerlendikten 
sonra, solda yer alan taşınmazın konumlu olduğu siteye ulaşılır.
Not: 8/03/2014 tarihli ve 
2014/58/55 sayılı ilk Yapı Ruhsatı belgesi mevcuttur.
         08/07/2015 tarihli ve 04/68 sayılı Yapı Kullanma izin belgesi mevcuttur. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.