COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Haliliye Ertuğrulgazi Mahallesinde 119 m2 Depo

Bankadan 119m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13044
Metre Kare 119m2
Ada -
Parsel 2116
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 14
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şanlıurfa ili Haliliye ilçesi Ertuğrulgazi Mah. Parsel 2216 BB:11

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: 11 BB no'lu Depo vasıflı taşınmaz, ana yapının 1. bodrum katında yer almakta olup bina giriş kapısı cephe hattına göre solda, binaya kuzey cephesinden (335. Sokak üzerinden) bakıldığında ise sol kolda kalmaktadır. Taşınmaz 119 m2 kullanım alanına sahip olup tek kat, tek hacimden ibarettir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 
Taşınmazın içerisinde yer aldığı Yeşim Apartmanı; 751 m2 alanlı arsa üzerine, B.A.K. yapı tarzında, ayrık nizamlı olarak 2006 yılında inşa edilmiştir. Ana taşınmaz 2 Bodrum + zemin + 4 normal kattan ibaret olup toplamda 7 katlıdır. Binanın 2. bodrum katında; 1 adet depo, sığınak, ortak depo ve kalorifer dairesi, 1.bodrum katında;2 adet depo ve bina girişi , Zemin ve 4 normal katlarında ise 10 adet mesken (her katta 2 adet mesken) olmak üzere toplamda 13 adet bağımsız bölümden ibarettir. Binaya giriş olarak, 1 bodrum kattan, parselin güney cephesinden sağlanmaktadır. Bina içerisinde asansör mevcut olup binaya ait açık otopark alanı bulunmaktadır. Binaya giriş kapısı demir doğramadır. Binanın dış cephesi betonite dış cephe boyası ile boyanmıştır. 
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım Yunus Emre Caddesi bağlantılı Terim Caddesi üzerinde sağlanmaktadır. Ana taşınmaz 330. Sokak ile 335. Sokak kesişiminde konumlu 330. Sokak güney yönde yaklaşık 40 m sonra Terim Caddesine bağlantılıdır, Yunus Emre Caddesi ve Terim Caddesi, toplu taşıma araçlarının güzergahındadır. 
Not:  Taşınmazın ;kendisi ile aynı katta yer alan 128 m2 alanlı 12 BB no'lu depo ile birleştirilmiştir.