COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Haliliye Ertuğrul Gazi Mahallesinde 3+1 131 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 131m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 12411
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 131m2
Ada 2249
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 13/06/2000
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ertuğrul Gazi Mahallesi 331. Sokak Birlik Apartmanı No: 8 D:1 HALİLİYE/ ŞANLIURFA

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Yenişehir Ortaokulu, Şehit Tanju Sakarya Anadolu Lisesi, Resullah Cami, Özel Şanmed Hastanesi ile çevrili MERKEZİ LOKASYONDA, doğalgazlı, 3 oda salon 131.00 m2, yüksek giriş, ÖN CEPHE DAİRE
Özellikler:
Taşınmaz 1 b.b. nolu daire merdiven sahanlığına göre sağ tarafta, bina girişine göre ön cephede konumlu olup, kuzey güneydoğu cephelidir. Taşınmaz toplam 131 m2 alana sahip olup; antre, 1 salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc-lavabo ve 3 balkon düzenindedir. Taşınmazın mutfak balkonunun Pvc malzeme ile kapatıldığı tespit edilmiştir. Dış kapı çelik kapıdır.Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir.
631 m2 arsa alana sahip parsel üzerinde betonarme yapım sisteminde ayrık nizam olarak inşa edilmiştir. T
aşınmazın bulunduğu ana taşınmaz bodrum + zemin + 4 normal kat olmak üzere 6 kattan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu yapıda bodrum katta bina girişi, 3 adet dükkan ve sığınak, zemin katta ve her bir normal katta 2 daire olmak üzere toplam 13 adet bağımsız bölümden (10 mesken, 3 dükkan) oluşmaktadır. Taşınmaz binanın zemin katında konumlanmıştır. Elektrik, su ve doğal gaz faaldir. Ana taşınmazın dış cephesi mantolama yapılmamıştır. Dış cephesi sıva üzeri akrilik boya ile boyalıdır. Bina giriş zemini seramik, merdiven basamak ve sahanlıkları mermer, merdiven korkulukları demir doğrama olup duvarlar plastik boya ile kaplıdır. Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. Taşınmaz binanın güney cephesinde bulunan otopark alanının mevcut durumda bahçe olarak kullanıldığı tespit edilmiştir. Binaya giriş  doğu cepheden bodrum kat seviyesinden yapılmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza 
Yunus Emre Caddesi ile Terim Caddesinin birleştiği kavşaktan Terim caddesine dönülür ve 110 mt ilerledikten sonra sola 325. Sokağa dönülür. Sokak üzerinden 220 mt Kuzey yönüne gidilir ve sağa 331. Sokağa dönülür. Sokak üzerinde Doğu yönüne 100 mt ilerledikten sonra sağda konumlu taşınmaza ulaşılır. Yakın çevrede Yenişehir Ortaokulu, Şehit Tanju Sakarya Anadolu Lisesi, Resullah Cami, Yeşil alanlar, Özel Şanmed Hastanesi ve birçok konut tipi yapılaşma yer almaktadır. Ulaşım ve altyapı çalışmalarının tamamlanmış olduğu bölge belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.
Not:
 13/06/2000  tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.