COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Haliliye Devteyşti Mahallesinde 2+1 90 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11439
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 5571
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Devteyşti Mahallesi, 9645 Sokak, No:3/5 Haliliye / MERKEZ / ŞANLIURFA

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Salih Özcan Caddesi üzerinde ilerlenirken sol tarafta bulunan 9645. sokağa dönülerek yaklaşık 400 metre gidilerek sol tarafta bulunan taşınmaza ulaşılır. Ana ulaşım arterine yakın olması nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. Taşınmaz Devteyşti Mahallesi üzerinde konumlanmış olup, taşınmaz yakın çevresinde 5-10 katlı apartmanlar yer almaktadır. 

Özellikleri: Taşınmaz, salon, 2 oda, mutfak, banyo, duş, antre, wc ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 90,00 m2 alanlıdır. Taşınmazın salon, oda zeminleri seramik döşelidir. Duvarları ise saten boya ile boyalıdır. Ana giriş kapısı çelik, iç kapılar ise ahşap kapıdır. Pencereler pvc doğramadır. Banyo ve wc zemin ve duvarlar fayans kaplamadır. Mutfak dolapları takılı değildir. Taşınmaz güney yöne cephelidir.
Ana taşınmaz bodrum + zemin + 2 normal kat olarak 
inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında; ortak depo, zemin katından 2.normal katına kadar her katta 2 adet mesken olmak üzere toplam 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan kuzey cepheden verilmiştir. Söz konusu taşınmaz bina girişine göre arka tarafta yer almakta olup alüminyüm camlı kapı ile sağlanmaktadır. Kat holü, sahanlıklar ve merdivenler ve duvarlar mermer kaplamadır. Dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır.

Not: 08.01.2015 tarihli yapı kullanma izni belgesi (iskan) bulunmaktadır.