COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Haliliye Cengiz Topel Mahallesinde 3+1 130 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 130m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13526
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 581
Parsel 73
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 34
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 06/10/1986
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 27

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şanlıurfa ili, Haliliye ilçesi (Tapuda Merkez), Cengiz Topel Mahallesi (Tapuda Atatürk) , İpekyolu Bulvarı, 91. Sokak, Besleyici Apartmanı, No: 12/22

Açıklama

Özellikler: 27 bağımsız bölüm nolu taşınmaz 6. Katta bina giriş cephe hattına göre sağ arka tarafta, asansörden inilip sola dönüldüğünde sol tarafta yer alan meskendir. Onaylı mimari projesine göre ~130 m2 brüt kullanım alanına sahip olan mesken; 3 oda, salon, mutfak, banyo, antre, hol, wc, 2 adet balkon bölümlerinden meydana gelmektedir. Mesken giriş kapısı çelik, iç kapıları ve pencereleri ahşap doğramadır. Mesken içinde odalarda salon bölümlerinde zeminler karo mozaik kaplama olup, diğer tüm zeminler seramik kaplamadır. Kuru hacimlerde boyalı olup, ıslak hacimlerde tam fayans kaplamadır. Mutfak bölümünde mutfak dolapları ve tezgahı banyo bölümünde armatürler ve vitrifiyeler mevcuttur. Binada doğal gazlı kombili ısınma sistemi mevcut olup, taşınmaz içinde boru, petek ve kombi montajı yapılmamıştır. * Ana taşınmazda bağımsız bölüm numaraları 2. bodrum kattan verilmiş olup, kapı numaralarında dükkan ve mescit bölümleri dahil edilmemiş olup, taşınmazın kapı numarasının 22 olduğu tespit edilmiştir.
Taşınmazın içinde bulunduğu ana taşınmaz 862,50 m2 arsa üzerine ayrık nizamda betonarme yapı türünde yaklaşık 1986 yılında inşa edilmiştir. Onaylı mimari 
projesine göre ana taşınmaz; 2 bodrum kat + zemin kat + 6 normal kattan meydana gelmektedir. 2. Bodrum katta; sığınak, kapıcı dairesi, 1 bb nolu mescit, 2 bb nolu depo, 1. Bodrum katta; 3,4,5 bb nolu meskenler, zemin katta; 6 bb nolu mesken, 7,8,9 bb nolu dükkanlar, 1. Katta; 10,11,12 bb nolu, 2. Katta; 13,14,15 bb nolu, 3. Katta; 16,17,18 bb nolu, 4. Katta; 19,20,21 bb nolu, 5. Katta; 22,23,24 bb nolu meskenler, 6. Katta; 25,26,27 bb nolu meskenler bulunmak üzere ana taşınmazda toplam 27 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi doğu cepheden bulvara göre sol taraftan zemin kattan sağlanmıştır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğrama, bina içinde tüm zeminler karo mozaik kaplama olup, bina iç ve dış cephesi boyalıdır. Binada asansör ve doğal gazlı kombili ısınma sistemi mevcuttur. * Bina girişi vaziyet planı üzerinde gösterilmemiş olup, bina giriş cephesi bina şekli ve kesitler üzerinden tespit edilebilmektedir.

Ulaşım: Taşınmaz; Şanlıurfa ili, Haliliye ilçesi (Tapuda Merkez), Cengiz Topel Mahallesi (Tapuda Atatürk) , İpekyolu Bulvarı, 91. Sokak, Besleyici Apartmanı, No: 12/22 posta adresli yerde bulunmaktadır. Açık tarif olarak; taşınmazın içinde bulunduğu Besleyici Apartmanı bölgenin ana arterlerinden olan İpekyolu Bulvarı üzerinde Gaziantep istikametinden gelinerek Mardin istikametinde devam edilirken Abide Kavşağına gelmeden ~800 m. önce sağ kolda bu bulvar üzerinde yer alan 12 kapı nolu binadır. Bina kapı numarasını güney cepheden geçen 91. Sokak üzerinden almaktadır. Taşınmazın içinde bulunduğu bölge il merkezinde yer almakta olup, konut bölgesidir. Bölgede bulvar üzerinde yapılaşma 7-8 katlı binalar şeklinde olup, zemin katlar dükkan şeklindedir. Bölgede okullar, parklar, günlük ihtiyaçlar için dükkanlar yer almaktadır. Bölgenin alt yapısı tamamlanmış olup, ulaşım sıkıntısı yoktur.

Not: 06/10/1986 tarihli tadilat ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.