COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Haliliye Ahmet Yesevi Mahallesinde 78m2 Daire

Bankadan 2 + 1 78m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11721
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 78m2
Ada 4475
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm A Blok 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Ahmet Yesevi Mah.2316 Sok.A-B Blok Apt.No:38/5 Haliliye/Şanlıurfa

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Ahmet Yesevi Mahallesi, 2316.Sokak, A Blok(Mahalinde C Blok), No:38/5 Haliliye Şanlıurfa posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım Haliliye Bulvarından Şht. Piyade Er Cuma Uçar Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde güney yönünde bir müddet ilerlendikten sonra sola Şht.P.Er Mehmet Yılmaz Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde 135m ilerlendikten sonra sol koldan 2316.Sokaga dönülür. Taşınmaz bu sokak üzerinde sağ kolda konumludur.
Özellikler: Taşınmaz 2.katta konumlu 5 nolu meskendir. Taşınmaz bina girişine göre katın sağ yarısında konumludur. Mesken kuzey-güney cephe olmak üzere 2 cepheye bakmaktadır. Onaylı projesine göre ve mahallinde brüt 78 m2 alanlı olup 2 oda salon, mutfak, wc, banyo ve balkon, antre-hol hacimlerinden oluşmaktadır. Zeminler tüm hacimlerde seramik kaplama yapılmıştır. Duvarlar plastik boyalı, tavan kartonpiyer yapılmıştır. Islak hacimlerde yerler ve duvarlar fayans kaplamadır. Meskenin dış kapısı çelik kapı, pencereler pvc doğrama olup, iç kapılar Amerikan paneldir. Dairede mutfak dolabı ve tezgah mevcuttur. Isınma sistemi sobalıdır. 
Taşınmazın bulunduğu gayrimenkul 4475 ada 13 nolu parsel, 500,81m2 alanlı imar parseli üzerinde bitişik nizamda betonarme yapı tarzında A-B blok olarak inşa edilmiştir. A Blok projesinde ve mahallinde zemin + 2 normal katlı ve 6 bağımsız bölüm olarak inşa edilmiştir Binanın zemin katında 2 adet mesken ve bina girişi yer almaktadır. Normal katların her birinde 2'şer adet mesken olmak üzere binada 6 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina giriş yönü zemin kattan ve kuzey cepheden sağlanılmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama olup, merdiven ve sahanlıklar mermer kaplama olup duvarlar ve tavan plastik boyalıdır. Bölgede çok sayıda boş arsalar, 3-4 katlı binalar yer almaktadır. Alt yapı tamamlanmış olup kamu istifadesi tamdır.