1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Eyyübiye Direkli Mahallesi'nde 60 m2 Daire (832)

Bankadan 1 + 0 60m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15572
Oda Sayısı 1 + 0
Metre Kare 60m2
Ada 4957
Parsel 39
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 11/09/2015
Bulunduğu Kat -3
Bağımsız Bölüm A-12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Direkli Mahallesi 1697 Sokak A Blok 66/12 Eyyübiye / Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler: 1.Bodrum kattan verilen bina giriş yönünden bakıldığında 12 nolu bb sol cephede konumludur. 12 nolu taşınmaz mimari projesine göre 3. bodrum katta olup; 1 oda, mutfak, banyo, antre, 2 kiler hacimlerinden meydana gelmekte olup ortak alanlar hariç brüt 60 m² kapalı alanlıdır. Meskenin giriş kapısı çeliktir. Taşınmaz boş vaziyette olup kiracı veya mülk sahibi tarafından kullanılmamaktadır. 

Ana gayrimenkul; Tapuda Şanlıurfa ili, Eyyübiye ilçesi, Direkli Mahallesi, 4957 Ada, 39 parselde 500,00 m² yüzölçümlü arsa üzerine 2 bloklu olarak bitişik nizamda, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir.  A blok mimari projeye göre; 3 bodrum, zemin, 2 normal kat olmak üzere toplam 6 katlıdır. 3.Bodrum katta; 2 adet mesken bulunmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama malzeme ile kaplıdır. Binanın giriş kapısı demir doğramalı camlı kapıdır. Bina giriş zemini mermer, merdiven basamak ve sahanlıkları mermer, merdiven korkulukları krom doğrama olup duvarlar plastik boya ile kaplıdır. Binada asansör, bulunmaktadır. 

Ulaşım: Şanlıurfa İli, Eyyübiye İlçesi 15 Temmuz Mahallesi, Genç İnşaat, A Blok, 15 Temmuz/14 Sokak üzerinde konumlu 12/1 kapı numaralı 11 numaralı meskendir. Taşınmaz halihazırda mesken olarak kullanılmakta olup inşaat seviyesi % 100 durumdadır. Taşınmaz boş vaziyette olup içerisinde oturan kiracı veya mülk sahibi bulunmamaktadır. Yakın çevresinde aynı tıp binalar, Direkli İlkokulu, Mehmet Tuz Parkı, Lider Düğün Salonu bulunmaktadır. Bölge, Eyyübiye Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır ve tamamlanmış altyapıya sahiptir. Ticari faaliyetin yoğun olmadığı, ikamet amaçlı yoğunluğun bulunduğu bir bölgede bulunmaktadır. 

Not: 11.09.2015 tarih ve 2015/04/98 nolu Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Yapı denetim servisinden alınan şifahen bilgiye göre yapı denetim seviyesi 31.01.2018 tarihinde %80 seviyesinde iken fesh edildiği bilgisi alınmıştır. iskan belgesi başvuruları için masraf doğabilir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.