0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Birecik Meydan Mahallesi'nde Dükkanlı Komple Bina

Sahibinden 9+3 451m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19258
Oda Sayısı:
9+3
Metre Kare:
451m2
Ada:
23
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
25
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Kullanım Durumu:
Boş

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Birecik, Cumhuriyet, 63420 Birecik/Şanlıurfa

Açıklama

ŞANLIURFA İLİ BİRECİK İLÇESİ MEYDAN MAHALLESİ'NDE 4 KATLI KOMPLE BİNA

Özellikler: Taşınmaz Şanlıurfa İli, Birecik İlçesi, Meydan Mahallesi, Hastahane Caddesi, 23 ada 9 parsel de yer almaktadır. Tapu alanı 106 m2'dir. Taşınmazın tapu vasfı '' Zemininde Dükkanı Olan Kargir Ev''dir. Konum olarak avantajlıdır. Birecik Köprüsüne 100 metre, Birecik Kalesine 750 metre uzaklıktadır. Birecik Devlet Hastanesi'ne 1.5 km mesafededir.

Alınan bilgiye göre bina; zemin (dükkan )+ 3 kattan oluşmaktadır. Dükkan 106 m2'dir. Her katta 3+1 daire vardır. Daireler brüt 115 m2'dir. Dairelerin kapısı çelik kapıdır. Doğalgaz vardır, ama binaya çekilmesi gerekmektedir. Binanın kapalı alanı yaklaşık 451 m2'dir. Belediyeden alınan bilgiye göre yapılaşma şartları bitişik nizam, 5 kattır. Alan kişi isterse ilave kat çıkabilir. Teklif vermeden önce teyit etmeniz önerilir. Pazarlık payı vardır.


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.